קליפים חדשים

חמי רודנר מארח את יובל בנאי – וירוס יהומה

קבלו את הסנונית הראשונה מפרויקט חדש של המוזיקאי חמי רודנר "יהומה" במסגרתו הוא מארח אמנים שונים ממגוון ז'אנרים ומגבש אמירה סאטירית, נוקבת על כאן ועכשיו. חמי מארח את יובל בנאי, לדברי חמי עצמו מדובר בסוג של גיבור נעורים עבורו שצץ לו במחשבה והוא הזמין אותו ליצור במשותף את השיר החדש "וירוס ויהומה". כטוב ליבו של חמי הוא שחרר את ההצהרה הבאה אודות הפרויקט – " אין מילה כזאת "יהומה" במילון. המצאתי את המילה כדי לכנות את הבלתי ניתן לתאור – העידן הפסיכי שאנחנו חיים בו. לכל אחד ואחד ואחד ואחד אלוהים אחר. לאנשים יש כל כך הרבה במשותף היום-טכנולוגיה שכולנו עבדים שלה, ובמקום שתקרב אותנו אחד לשני היא חופרת ביננו תהום של פחד ואיבה". וכאן בבלוג אומרים לכם – שימו לב לכתב היצורים הפרימטיבי בואכה מדהים שבקליפ, מטשטש את מרחק הדורות והשנים בין האדם הקדום שתיקשר באמצעות איורים במערות לבין האדם העכשווי הרכון מעל הסמאטרפון המתקשר באמצעות אימוג'י…:-)

בפרטים הקטנים – חמי רודנר ויובל בנאי כתבו את הטקסט, חמי הלחין, איתי צוק הפיק מוזיקלית, יואב רודה יצר את הקליפ, תלחצו פליי!!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: