כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

מופע השירים של הכלה מאיסטנבול מגיע לתל אביב

פארוק בוראן, כוכב הכלה מאיסטנבול יגיע להופעות  בישראל בליווי עשרים נגנים ויארח את סורייה בוראן, 6+7  באפריל, היכל מנורה מבטחים, ת"א. כל הפרטים.
כוכבי הכלה מאיסטנבול
בחודשים האחרונים נדמה כי עם ישראל מדבר טורקית וממלא את שיחות הסלון על  הטלנובלה שמעוררת היסטריה בכל בית בישראל – הכלה מאיסטנבול!  כשהטירוף בעיצומו,  יגיעו אלינו הכוכבים  – OZCAN DENIZ  (פארוק בוראן) שמעבר להיותו שחקן מצליח בטורקיה, הינו גם זמר פופולארי שיעניק מופע מלא בישראל כאשר עשרים נגנים טורקיים מלווים אותו על הבמה המכובדת של היכל מנורה. כוכבת הסדרה – ASLI ENVER  (סורייה בוראן), תצטרף כאורחת כבוד.

במסגרת הגעתם לישראל, הפקת המופע הגישה בקשה למפגש מעריצים גדול כמיטב המסורת והבקשה נענתה בחיוב, ונמסר כי הכוכבים מצפים להכיר את קהל המעריצים שלהם בישראל.
פתיחת מכירת הכרטיסים החל ממחר, יום שני ה-11.2 בשעה 10:00
למופע הנוסף המכירה תחל בתאריך 17.2 בשעה 10:00.
מחיר כרטיס החל מ 299 ₪  – בהתאם למקומות הישיבה.
לרכישת כרטיסים: קופת ת"א  2207* ובאתר www.2207.co.il
על הבאתם לישראל אמונה השותפות בין "שרית הפקות" "הוט", "ערוץ ויוה", "דורי מדיה" ו"ארומה מיוזיק", הכלה מאיסטנבול זמינה בHOT ובNEXT TV
וגם הנקודה הישראלית עם עיבוד רי מיקס לשיר הנושא בידי אתניקה הירושלמית…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: