חדשות הסצנה

נינט סופר סטאר

לפני זמן קצר אישרה הזמרת והיוצרת נינט טייב כי היא נבחרה ליטול חלק כשחקנית בסרט אמריקאי בשם "Tell me why I don’t like Mondays" בתפקיד ג'ני ואף לשיר את שיר הנושא של הסרט שכתב והלחין בוב גלדוף.

כך נינט עצמה בעמוד האינסטגרם שלה

View this post on Instagram

So.. yes, I’ve decided that I’m allowing my self to be proud and even say it out loud. We all have our journey in life and we all know how sometimes it can be so frustrating and fucking painful but some other times, there are moments like these, where you can smile from the inside and say- thank you god Thank you mommy and daddy Thank you beautiful family of mine Thank you people who work with me Thank you audience for sticking to my plan. I’m going to be a part of the movie ‘Mondays’ , playing Jenny and I’m also going to sing the title song of the film- Tell Me Why I Don’t Like Mondays. Basically, I feel blessed. אז… אני עכשיו יכולה ומרשה לעצמי להיות גאה ואף להגיד את זה בקול רם. לכל אחד יש את המסע שלו בחיים ולי יש וואחד מסע וכן, הוא יכול להיות מדכא בהרבה מהפעמים אבל יש גם הרבה פעמים אחרות שיש רגעים מיוחדים ומאירים כמו אלה- נבחרתי לשחק בסרט אמריקאי שנקרא ׳ מונדייס׳ ואני גם אשיר את שיר הנושא שלו שנכתב על ידי לא אחר מאשר בוב גלדוף Tell me why I don’t like mondays אני בהודיה. תמיד בהודיה. לבורא עולם, לאמא ואבא, למשפחה שלי הקטנה והגדולה, לצוות היקר שעובד איתי ולכם, קהל יקר, שלא התייאשתם;) רק אהבה לוליות

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on

אין ספק שזו נקודת מהפך בקריירה של נינט אשר לאורך הדרך הלכה אחרי האמת האישית שלה, נטשה את דמות כוכבת הפופ המיינסטרימי שנוצרה סביבה בעקבות הזכייה בתוכנית הריאליטי הראשונה בישראל והלכה בעקבות אהבתה לרוקנ'רול המחוספס לצד קריירה ארוכה ככוכבת טלנובלות מקומיות, המשיכה בהחלטה נחושה לנסות את מזלה מעבר לים ובשפתיים חשוקות ובלי לוותר החלה את כל המסע מחדש במועדונים אינטימיים בחוף המערבי של ארצות הברית בנסיון לבנות את עצמה בעולם הרחב.

כעת עם התפקיד החדש אפשר לומר שנינט השיגה עוד הישג מקצועי. כאן בבלוג מצטרפים לברכות, בהצלחה.

 

תגים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
Close