דיווח מהשטח

מנגינות הערביים של דוד שאול

מופע השקת האלבום "אור ערביים" של דוד שאול במועדון בסקולה בתל אביב, ליל רביעי, 26.12.2018. אליצור ראובני נכח במופע ומביא את המראות והקולות. 

דוד שאול מוכר יותר לקהל הרחב כשחקן בתיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, אולם מסתבר שמעבר ליכולות המשחק שבו הוא אוצר סודות נוספים כמוזיקאי, היוצר, כותב, מלחין ומנגן. מזה מספר שנים שהוא עבד אט אט על אסופת שירים שאת חלקם כבר שחרר לעולם לפני כשנתיים באלבום הבכורה "צעדים עוקבים" וכעת הוא אוצר חלק נוסף מהם, עשרה במספר, אל תוך אלבום חדש הנושא את שמו של אחד השירים "אור ערביים".

מדובר בשירי פולק בשפה העברית הנעים על הקו בין האלטרנטיב לרוק הרך ובעלי השפעות של חינוך מוזיקלי מוקדם ועשיר.

ביום רביעי חגג דוד שאול את השקתו של האלבום במופע חגיגי במועדון בסקולה בדרום תל אביב כשהוא מלווה בהרכב הנגנים הכולל את איתן רז בקלידים והפקה מוזיקלית, עידית מינצר בחצוצרה, עומר ג'ו נווה בגיטרות, צוק דבוסק בגיטרת בס, יואב ארבל על התופים והופעת אורח של תומר ישעיהו אשר נטל חלק בהקלטות האלבום בפני קהל שכלל חברים, משפחה ואוהבי מוזיקה.

וידאו

 

תגים
הצג עוד

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
Close