קליפים חדשים

סול – את נשארת

שיר ראשון בדרך לאלבום שני ליוצרת והזמרת סול, שש שנים אחרי השקת אלבום הבכורה בהפקתו המוזיקלית של איתי פרל. סול או כפי שאני מכיר אותה סול צבי, אשת היי-טק, מנכ"לית בתחום ובעבר המאוד רחוק אף מורתי במקצועות הסייבר ואבטחת המידע באחת מהמכללות בתחום,הספיקה בשנים שחלפו להקים משפחה יחידנית לשני זאטוטים, להוביל אקזיט מדובר בתחום תעשיית הסייבר המקומית ולהמשיך לרוץ על מסלול הטכנולוגיה ובמיוחד היזמות.

השיר הטרי, פרי עטה והלחנתה של סול בהפקתו המוזיקלית של שמוליק דניאל הוא מעין שיר מגן, שיר עידוד והעצמה לכל אישה עם נרטיב של אמונה עצמית ביכולות האישיות. את השיר עוטפת עבודה מצויינת של איש הוידאו ומוזיקאי בפני עצמו וואדים מכונה שיצר על פי תסריטה של סול קליפ הכולל, את סול מגלמת מספר דמויות, מעין משחק תפקידים על פני היממה שממלאת האישה בכל התחומים שהיא מתנהלת בהם ביום יום. לא נותר אלא להמתין לחומרים הבאים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: