קליפים חדשים

BEMET – Chicken Masala

הוד מושונוב, אקא BEMET, המפיק המוזיקלי הישראלי, כובש את תת היבשת ההודית ומשחרר קליפ חדש – Chicken Masala.

הסינגל הוא השיר השני שיוצא מתוך "BEMET"- אלבום הבכורה של מושונוב, הצפוי לצאת לקראת הקיץ. את הסינגל 'Chicken Masala' מלווה קליפ חדש אשר צולם כולו בהודו, בהפקת ענק הכוללת מעל 100 ניצבים ושחקנים בוליוודים ופונג׳אבים יחדיו. הקליפ צולם ברג׳אסטן ובמחוז פונג׳אב בטירת Noor Mahal העוצמתית ובויים על ידי הבמאי ההודי-פונג׳אבי הנודע – Atharv Baluja שבין היתר ביים את הסרט הפונג׳אבי המפורסם judge singh llb לרשת נטפליקס.

לצדו של מושונוב, מככבת בקליפ שחקנית ודוגמנית בוליווד המצליחה – Sara Gurpal שנרתמה להשתתף ביצירה לאחר שנכחה בהופעה של BEMET והשניים הפכו לחברים. אבל בתכלס מי שנותנת כאן את קולה המצויין בז'אנר הבוליוודי היא הזמרת ליאורה יצחק.

הופעת הבכורה הבינלאומית לסינגל ולקליפ תיערך על בימת פסטיבל Sunbern בפונה הודו (29-31/12) הפסטיבל הגדול ביותר באסיה ואחד משלושת פסטיבלי ה-EDM הגדולים בעולם. BEMET, יופיע בפני מאות אלפים עם הלהיט שכבש את הודו ״סבבה״ לאחר שהושמע בפסטיבל לפני שנה וינגן בפני צבא האמת שלו את הסינגל החדש.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: