כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

רשמי: בון ג'ובי יחזור לתל אביב בקיץ 2019

"ישראל, תשמרו על עצמכם-אנחנו נחזור להופיע כאן מתי שרק תרצו" במילים אלו סיים ג'ון בון ג'ובי את הופעת הרכבו בפארק הירקון בתאריך 31 באוקטובר 2015. הוא הבטיח וכעת הוא מקיים!! בתאריך 25 ביולי 2019 הם יחזרו לפארק הירקון. כל הפרטים. 
ג'ון בון ג'ובי, פרסומת לשיניים בוהקות. צילום: יובל אראל
לאחר שכבשו את פארק הירקון עם למעלה מ- 50,000 צופים, בון ג'ובי חוזרים לישראל במסגרת סיבוב ההופעות העולמי החדש והמצליח  "This house is not for sale" שהחל לפני 8 חודשים באמריקה וגרף עד היום כ-43 מיליון דולר עם מכירות של למעלה מחצי מיליון כרטיסים. סיבוב ההופעות המשיך מאמריקה לאסיה ולאוסטרליה ומשם יגיע לאירופה. ישראל תהיה המופע האחרון בסיבוב ההופעות העולמי. על השמועות בטרם התקבל האישור הסופי סיפרנו לפני כחודש וחצי כאן.
לקראת המופע הנה כמה שאלות שג'ון בון ג'ובי נשאל והתשובות שהוא נתן (ואנחנו תרגמנו..):
אז בקשר למעריצים הישראלים שלכם?  
בישראל יש באמת קהל מיוחד מאוד, המופע בשנת 2015 היה בלתי נשכח עבורנו, המעריצים היו ממש מדהימים, הייתה אנרגיה חשמלית באוויר, אני זוכר איך "עפתי" מהאנרגיה של הקהל בטוח שזה לא יהיה שונה הפעם
אז למה לצפות הפעם?
אני יכול להבטיח רשימת שירים חדשה ומדהימה שתכלול את כל הלהיטים האהובים, ובמיוחד אלו האהובים ביותר לצד חומרים חדשים ועם מוזיקאים חדשים כאוורט ברדלי וג'ון שאנקס שהצטרפו אלינו, אנחנו נשמעים טוב יותר מאי פעם ולכן הביצועים האלה יהיו אפילו טובים יותר מאשר בפעם הקודמת! אנחנו נהיה למעשה בסוף הסבב הארוך וזו תהיה ההופעה האחרונה שלנו בסבב ולכן אנחנו נהיה ברף העליון של האנרגיות כדי לחגוג באמת את "ההצגה האחרונה" שלנו!
דרך אגב, אני עדיין לא יודע עברית! אם מישהו רוצה לעזור לי, אשמח מאוד לברך את הקהל הישראלי עם איזה משפט בעברית על הבמה!
על הבאת ההרכב לישראל אמונה שותפות לייב ניישן ישראל – בלוסטון גרופ בניהולם של שי מור יוסף וגיא בסר.
מכירת הכרטיסים תחל  היום  17.12.18 בשעה 18.00 באתר טיקטמסטר ישראל  WWW.TMISRAEL.CO.IL
מחירי הכרטיסים:
קהל רחב
855 ש"ח לגולדן רינג
955 ש"ח ל – VIP
335 ש"ח למתחם הדשא
הטבות חברות כרטיסי האשראי 
AMEX
הטבה 100 ₪ ל Golden ול- VIP
לאומי קארד
הטבה 60 ₪ לדשא
לכלל לקוחות הנוסע המתמיד  אל על
הטבה 100 ₪ ל Golden ול- VIP
הטבה 60 ₪ לדשא
מילה מג'ון..
תזכורת, כך זה נראה ונשמע המדשא בפעם הקודמת, צילום וידאו יפעת כהן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

3 תגובות

  1. ידוע איך ממשים את ההטבה של אמריקן אקספרס? צריך קוד מהאתר שלהם או שברכישה עצמה?

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: