חדשות הסצנה

להקת Mastodon מגיעה לתל אביב

הרכב המטאל האמריקאי יגיע לתל אביב להופעה שתתקיים בתאריך 20 בפברואר 2019. כל הפרטים.

מסטודון Photo Credit: Jimmy Hubbard

ארבעת הטיטנים מאטלנטה נוחתים לראשונה בישראל והחדשות האלה הן לא פחות מרעידת אדמה. מסטודון נמצאת כרגע בפסגת הקריירה שלה – עם זכייה בגראמי על סיבוב ההופעות העולמי סביב אלבומה המבריק מ-2017 Emperor of Sand, ביקורות משתוללות וקהל אדוק שיודע בדיוק לאיזו עוצמה לצפות. מדובר על אחד הרגעים הנדירים שקהל המטאל, סטונר, פרוג ואלטרנטיב שמים בצד את חילוקי הדעות ומתמסרים ביחד להר געש של עץ וברזל.  טרוי סנדרס, ברנט הינדס, ביל קליהר ובריאן דיילור הם מסטודון: החיה הפרה-היסטורית של ההווה.

אם זה לא מספיק, את הערב הזה יפתחו קין והבל 90210! הפאוור טריו שמנגן סטונר מטאל פרורגרסיבי בשילוב סלאדג' אימתני ממעמקי המצולות.
עם שני אלבומים באמתחתם ואחרי שחגגו השנה עשור של פעילות (במסגרת ה"פסטיהבל" ה-1), ירדה הלהקה למחתרת כדי להקליט סוף סוף את אלבומה השלישי שעתיד לצאת במרץ 2019. למרות שהתקופה היא בסימן הקלטות, השלישייה יוצאת מהמאורה כדי לחמם את הלהקה שעיצבה במידה רבה את הדי.אן.איי המוזיקלי שלהם עם חומרים חדשים ויראת כבוד לאדמורים המסטודוניים.

מספר הכרטיסים מוגבל (מאוד).

20 בפברואר 2019 | מרכז הירדים תל-אביב

מכירת הכרטיסים תתחיל היום בשעה 18:00. עד השעה 18:00 חברי השומע המתמיד של שוקי וייס נהנים ממכירה מוקדמת בלעדית. Eventim.co.il/MASTODON

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: