סיקור הופעות

מסיבת השקיעה של אמצע הלילה

פסטיבל  Gettin' Baked Hip Hop & Pizza Fest מכנס במועדון בארבי בליל שישי אסופה של אמנים שנותנים בהיפ הופ והראש למסיבה מתמשכת, נטשנו את שולחן הקידוש ויצאו למועדון. 

כאשר לוקחים את שאזאמט הצעירים, את החלוצים (חמי , מירו ונימי משבק ס יחד עם בנו הנדלר על הביטים), את ג'ימבו ג'יי, לוסיל קרו, אקו והכוכבים הכי בועטים בשטח יסמין לסרלוט ושי טרא ליטמן אקא קטלן קרו לערב אחד בו אלו מארחים את אלו ולהיפך, מקבלים חגיגה של הרבה גרוב, ראפ, היפ הופ וריקודים.

זה מה שהיה אמש במועדון בארבי. מבחינתי גולת הכותרת, עם כל הכבוד לאמנים המנוסים, הוותיקים והטובים, הם הצמד הכי צעיר במועדון – קטלן קרו הכולל את  יסמין לסרלוט אקא "ג'אז" ושי טרא ליטמן שהביאו מופע ראפ וספוקן אמיץ ומצויין. רספקט. ממליץ לעקוב אחריהם.

ובינתיים בכניסה  למועדון מסיבה של תקלוטים וקרון פיצריה עם תור ארוך ארוך, צריך רק דשא וכמה שכשוכיות והכל היה נראה ורוד…

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

כל השאר בגזירי וידאו, תהנו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: