כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

שאקירה לא

בניגוד להודעה הקודמת כי הזמרת שאקירה תגיע לישראל כדי לקיים מופע בפארק הירקון בתאריך 9 ביולי, פרסמה חברת ההפקות הבינלאומית "לייב ניישן" כי המופע לא יצא לפועל בקיץ הקרוב, כל הפרטים.

כזכור, בתאריך 7 במאי בעקבות מידע שהגיע לדסק הבלוג פורסמה כאן ידיעה על סגירת בוקינג למופע של הזמרת שאקירה בפארק הירקון, אמש פרסמה חברת לייב ניישן (שלה סניף בישראל המשדך מופעים עולמיים לקהל הישראלי בארץ) את ההודעה הבאה, להלן תרגומה – "התקשורת דיווחה בשוגג כי שאקירה תגיע להופעה בתל אביב בקיץ הקרוב, בעוד אף תאריך בקיץ הנוכחי יעבוד, שאקירה ולייב ניישן מקווים להביא הופעה למעריציה בישראל בעתיד".

גורמים מקורבים להפקה מסרו כי אכן נדחה תאריך הגעתה של שאקירה לישראל ובימים אלה נמצאים הצדדים בבדיקה לתיאום מועד חדש להופעה .

ראוי לציין שאין מדובר בכניעה ללחצי תנועת ה- BDS אלא חוסר סינכרון ותאימות בתאריכי הסבב העכשווי "Eldorao World Tour". מן הסתם כעת האיקס שסומן בטוש על גבי הלוח במשרדי הנהלת פארק הירקון נמחק והתאריך ששוריין פתוח לכל דיכפין…

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d