חדשות הסצנה

האם הספייס גירלז מתאחדות?

מדורי המוזיקה והרכילות בבריטניה יצאו היום בכותרות לפיהן ניתן להבין כי אפשרות של איחוד להקת הבנות הכי לוהטת שהייתה כאן בשלהי המאה שעברה – The Spice Girls תיתכן כעת יותר מתמיד. כל הפרטים.

חברות הלהקה אישרו שהן עובדות שוב יחדיו, בהצהרה הן ציינו "כולנו מסכימות כי ישנן אפשרויות רבות ומרגשות באשר לשוב לאמץ את המהות המקורית של הספייס גירלז, תוך חיזוק המסר שלנו של העצמה נשית לדורות הבאים."

הבנות, ויקטוריה בקהאם (פוש ספייס), גרי הורנר (ג'ינג'ר ספייס), אמה בונטון (בייבי ספייס), מלאני בראון (סקארי ספייס) ומלאני צ'ישולם (ספורטי ספייס) שחררו תמונה בה הן נראות יחדיו בעמודי האינסטגרם שלהן.

כזכור הלהקה הפיקה שורה של להיטים באמצע שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים. בהודעה שהן הוציאו צויין כי "עכשיו הזמן מרגיש נכון לחקור כמה הזדמנויות חדשות מדהימות יחד." הבנות קיימו מפגש יחד עם מי שהיה מנהל ההרכב המקורי סיימון פולר

כזכור להיט הבכורה של הרכב הבנות – Wannabe משנת 1996 הוביל לפרסום העולמי שלהן שנמשך שש שנים עד ההכרזה על הפירוק.

אם האיחוד יתקיים והבנות תצאנה לסבב הופעות עולמי יש מנצב שהן יגיעו גם לתל אביב, פארק הירקון לפחות.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: