קליפים חדשים

תזמורת הג'אז הישראלית – Betray

האורקסטרה, או בשמה המורחב – תזמורת הג'אז הישראלית משחררת את היצירה "Betray" שהנה הקטע הראשון מתוך אלבומה החדש והחמישי הצפוי לצאת במהלך החודש. האלבום – Nine Tales One Story כולל על פי שמו, תשע יצירות של תשעה מלחינים שונים המבקשים לספר סיפור אחד.

האורקסטרה והבלוג, קידה. צילום: משה צ'יטיאת

יש כאן תמונת מראה אמיתית של סצנת הג'אז הישראלית העכשווית. ניסיונה של התזמורת שהוקמה סביב המוזיקה של אבי ליבוביץ ואף נקראת על שמו בעולם הרחב – Avi Lebovich & the Orchestra , באה כעת לידי ביטוי ממוקסם, לפני שתשזפו עיניכם ותיהנו באוזניכם מהצלילים אני ממליץ לעבור על רשימת המופעים הצפויה לכבדו האלבום, אל תגידו שלא אמרתי, הפעם הם מארחים את אבישקס אקא אבישי כהן והחצוצרה.

שלישי – 16.1.18 – מועדון האזור, ת"א. אורחים – אלרן דקל ויונתן אלבלק

חמישי – 18.1.18 – בית התרבות – סביון. אורחים – אסתר רדא ואלון עדר

רביעי – 21.2.18 – מועדון האזור, ת"א. אורחים – יוסי פיין ועופר גנור

רביעי – 21.3.18 – הצוללת הצהובה ירושלים – מבצעים את האלבום במלואו

שישי, צהריים – 23.3.18 – מועדון האזור, ת"א. אורח – חנן בן ארי

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: