חדשות הסצנה

החגיגה הכפולה של אנריקו מסיאס

הזמר הבינלאומי אנריקו מסיאס חוגג יום הולדת 80 ומגיע לחגוג עם מדינת ישראל את חגיגות 70 שנה לעצמאותה בסבב הופעות מיוחד "אנריקו מסיאס חוגג 80" אותו תלווה תזמורת סימפונט רעננה עם 40 נגנים. כל הפרטים.

אנריקו מסיאס, צילום: יח"צ מאושר לפרסום
אנריקו מסיאס, צילום: יח"צ מאושר לפרסום

השנה האחרונה הייתה שנה לא פשוטה עבור אנריקו מסיאס. שני חבריו הקרובים ביותר, איתם צעד מאז תחילת דרכו המוזיקלית, הלכו לעולמם. צ'ארלי מארואני אמרגנו בחו"ל ושמואל צמח ז"ל שהפיק את כל הופעותיו בישראל מאז ומתמיד.

מסיאס שנולד באלג'יר והיגר לצרפת נחשב לאחד השאנסונרים החשובים בעולם הרחב הנושא מסר תמידי של שלום ואחווה בין העמים והאנשים, אנריקו מסיאס הנו אוהד של מדינת ישראל ובישראל אוהבים אותו.

אנריקו מסיאס מזמין את הציבור הרחב לסבב ההופעות – … " אני אדם מאמין, שמח, אוהב ויודע לחגוג ובגילי יש סיבה גדולה… אני מזמין את כל עם ישראל לחגוג איתי…"

תאריכי ומיקומי ההופעות במהלך הסבב:

24.5.18   חמישי) – באר שבע. המשכן לאמנויות הבמה – בשעה 20:30

26.5.18 (מוצאי שבת) – תל אביב. היכל התרבות – בשעה 21:00

27.5.18 (ראשון) – פתח תקוה. היכל התרבות – בשעה 20:30

28.5.18 (שני) – אשקלון. היכל הספורט – בשעה 20:30

29.5.18 (שלישי) – חיפה. מרכז הקונגרסים – בשעה 20:30

30.5.18 (רביעי) – ירושלים. בנייני האומה – בשעה 20:30

31.5.18 (חמישי) – נתניה. אמפיתיאטרון –גן המלך- בשעה 20:30

לרכישת כרטיסים: טלפון www.leaan.co.il /  * 8780

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: