כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

The Goldman Brothers – Sea Of Stars

זהו השיר השני מתוך אלבום הבכורה של "The Goldman Brothers" אשר הופק בידי המפיק הבינלאומי  Chris Potter ומלווה אף בגרסת רמיקס בהפקתו של ליאור מילר וקליפ חדש בבימויו. השואב השראה בינלאומית בסימבול התחלופה המהירה של דמויות הנוטלות חלק בשירה.

האחים גולדמן, הלו הם האחים ליאור וזמיר גולן, יחד עם יונתן לינב, יונתן הררי ויותם חרודי עומדים להשיק את אלבום הבכורה של ההרכב המשייט על פני הפולק רוק ומכיל אמירות נוקבות על המציאות החברתית והפוליטית המורכבת בישראל ובעולם. השירים עוסקים בתחושת הניכור, הבדידות והריקנות של האדם בעידן המודרני. את האחים ניתן לתפוס ביום שישי הקרוב, 18 לאוגוסט בצהריים 12:30, בנמל יפו במסגרת אירועי שישי LIVE, הכניסה חופשית, בירה וצ'יפס עליכם.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: