חדשות הסצנה

כחול בחול

חברי הבלומן גרופ נחתו בישראל וקפצו לביקור בחוף הים כדי לטעום את האווירה של תל אביב לפני סבב ההופעות הצפוי שלהם החל ממחר בערב. ידידנו הצלם ליאור כתר תיעד את הרגעים של החול והכחול.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

חברי הרכב הה – BLUE MAN GROUP  נחתו בסוף השבוע בישראל וקפצו לביקור בחוף הים של תל אביב-יפו ,חוף מנטה ריי, עלמה ביץ'.

חברי הבלומן גרופ יופיעו בהיכל התרבות תל אביב החל מיום שני הקרוב ה 7 באוגוסט ובמהלך כל חודש אוגוסט, במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלהם  Years of living in full color 25.

החבורה יצרה מופע דינמי וצבעוני המכיל אלמנטים מתוחומי המוזיקה, התיאטרון, האמנות והטכנולוגיה, כשהם מדהימים כל פעם מחדש את הצופים בחוויה בלתי נשכחת. עד עכשיו ראו את מופעיהם מעל 35 מיליון אנשים ברחבי העולם.

את המופע מביא לארץ המפיק משה יוסף. כרטיסים ניתן לרכוש באתר קופות תל אביב או בטלפון 2207*

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: