סיקור הופעות

אצבעות חופרות במח

המופע של להקת טייני פינגרז במועדון בארבי, רביעי, 10.05.2017, נכח והתעופף – יובל אראל. וידאו – אדוה אראל.

Tiny Fingers. צילום: יובל אראל
Tiny Fingers. צילום: יובל אראל

בין פסטיבל לפסטיבל, בין אירופה לאסיה, בין אצטדיון לאמפי, בין אמפי לפארק, בסופו של עניין חברי להקת Tiny Fingers נוחתים בתל אביב למועדון הקבוע שלהם, בארבי, כדי לקחת את חוג האוהדים סלש מאזינים סלש מעריצים סלש מרחפים כרוניים למסע אסטרלי משובח שמסכן באופן מוחשי את שרירי וחוליות העורף האנושי.

בליל רביעי עלו ארבעת חברי ההרכב, אורן בן דוד בגיטרה חשמלית והמון אפקטים, בועז בנטור בגיטרת בס, נמרוד בר במקלדות וטל כהן על התופים, על הבמה באולם של מועדון בארבי והפגיזו במשך למעלה משעה וחצי את החושים של קהל המאות שהתקבץ באולם לסימפוניית תפילה על חושית.

הליין אפ של המופע כלל חמישה פרקים, הראשון כלל קטעים חדשים שלבטח ימצאו מקומם באלבום הבא. כן בצעו ארבעת חברי הלהקה קטעים מתוך אלבומיהם המוכרים. מילים רבות כבר נכתבו על להקת האצבעות הקטנות, במיוחד כאן בבלוג, רק לפני שבועות ספורים נציגינו חוו את הסרט הדוקומנטרי בכיכובם אודות ים המלח על רקע ביצוע האלבום האחרון – The Fall. אי לכך אין צורך בתיאורים דרמטיים עמוקים וניתוחיים לעניין הצלילים, אפשר להסתפק בציון העובדה כי היה זה מסע אסטרלי חושני שאסף את כל הקהל לטיסה בין גלקסיות למרות שגופם לא יצא מתחום המועדון.

בניסיון להוכיח את טיעוני אני מצרף כאן גלריית תצלומים וקטע וידאו אחד (הפתיחה של The Fall, או כמה סימנטי…) על מנת שתוכלו לטעום. חברי הלהקה ככל הנראה כבר אורזים את ציודם כדי להמריא לסבב הופעות אירופאי נוסף בימים הקרובים…

 

 

חמשת אלבומי האצבעות להאזנה

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: