כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

האם ראשון לציון בדרך להפוך למעצמת הופעות?

חגיגת העשור למשרד הבוקינג וההפקה "פיסטוק אמנים" שהתקיימה אמש באולמי LAGO עמדה בסימן הצהרה על שיתוף פעולה מעניין בראשל"צ, את כל הפרטים מביא יובל אראל.

רוני ואודי, פיסטוק אמנים. צילום: שילי אראל
רוני ואודי, פיסטוק אמנים. צילום: שילי אראל

אמש התקיים אירוע חגיגי לציון עשור לפעילותה של חברת פיסטוק אמנים המתמחה בייצוג אמנים ישראלים, יזמות והפקת פסטיבלים, ביניהם פסטיבל הפסנתר של תל אביב.

ריטה וכנסיית השכל. צילום: יובל אראל
ריטה וכנסיית השכל. צילום: יובל אראל

בין האמנים המיוצגים בידי פיסטוק מצויים שמות מפורסמים הנמנים על עמודי התווך של פס הקול הישראלי החל מיהורם גאון, ריטה, כנסיית השכל, עמיר בניון, שולי רנד, דניאל סלומון, דין דין אביב, לאה שבת, שי צברי, רותם כהן, קותימאן, אהובה עוזרי, מאיה בלזיצמן ועד הצעיר שבחבורה – אליעד.

שי צברי וכנסיית השכל. צילום: שילי אראל
שי צברי וכנסיית השכל. צילום: שילי אראל

האירוע התקיים במרכז הכנסים והאירועים החוגג בעצמו שנה לפעילותו – LAGO המצוי במתחם הבילויים של מערב ראשון לציון סמוך לשפת האגם.

רותם כהן ומגי אזרזר. צילום: שילי אראל
רותם כהן ומגי אזרזר. צילום: שילי אראל

במהלך האירוע החגיגי בו נכחו מאות אורחים, ביניהם קניינים רבים מחברות וארגונים מהגדולים במשק הישראלי ועד אנשי תעשיית המוסיקה המקומית, התקיים מרתון הופעות על גבי שתי במות לסירוגין ונשאו דברים מפי אודי דבוש ורוני ארדיטי מנהלי פיסטוק, אודות הדרך שעברו לצד שורת אמני הבית.

לאה שבת. צילום: יובל אראל
לאה שבת. צילום: יובל אראל

לקהל הרב שנכח באירוע צפתה חגיגה מוסיקלית של ממש כאשר אמני הבית עלו זה אחר זה והגישו ממיטב להיטיהם בשילובים מעניינים דוגמת ריטה מלווה בכנסיית השכל שהמשיכה וליוותה גם את שי צברי שכהרגלו ירד אל הקהל.

עמיר בניון. צילום: יובל אראל
עמיר בניון. צילום: יובל אראל

אך ההודעה החשובה ביותר בבחינת השפעתה על שוק תעשיית המוסיקה המקומי הייתה הצהרתה מעל הבמה של מנהלת המתחם הגברת הדר קפואנו כי בעקבות שיתוף הפעולה לקראת הפקת האירוע החגיגי הזה הסכימו מנהלי חברת פיסטוק אמנים ובעלי מרכז הכנסים והאירועים לשתף פעולה בהמשך ולהפוך את LAGO  למרכז שיארח הופעות ממיטב אמני הבית.

אליעד, צילום: שילי אראל
אליעד, צילום: שילי אראל

הצהרה זו הופכת למעשה את העיר ראשון לציון לפונקציה של ממש על מפת מופעי המוסיקה בארץ, עם היכל התרבות המקומי הוותיק, האמפי LIVE החדש הסמוך היכול להכיל כתריסר אלפי אנשים בהופעות ועתה מתחם LAGO עם קיבולת קהל של קרוב לאלף איש במופעי עמידה או כשבע מאות במופעי ישיבה.

האם זו התשובה של ראשל"צ למרכז הכובד הבידורי מוסיקלי של תל אביב? ימים יגידו.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהאירוע, צילום שילי אראל

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהאירוע, צילום יובל אראל

וידאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d