סיקור הופעות

בחזרה ליסודות

יובל בנאי חובר בשנית לאלונה טוראל ומארח את נושי פז במופע אינטימי - "לילה בעיר", פסטיבל הפסנתר, מוזיאון תל אביב, מוצ"ש, 08.11.2014. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל.

הפעם זה יהיה קצר ולעניין. לכבוד אירועי פסטיבל הפסנתר, הכין יובל בנאי מופע אינטימי חד פעמי במסגרתו הוא שיתף פעולה עם הפסתרנית אלונה טוראל ובהמשכו אך אירח את נושי פז בגיטרה. המופע, שבמרכזו מפגש בין דורות וסגנונות – בין הרוק של בנאי ממשינה לבלוז של טוראל, אשר חושפת בליווי קלידי הפסנתר את יובל בנאי ככותב ומבצע נטו, כלל מבחר מהלהיטים האהובים של יובל בנאי מ"משינה" ומאלבומי הסולו שלו, לצד שירים חדשים שבוצעו לראשונה מול קהל.

יובל בנאי, פסטיבל הפסנתר. צילום: יובל אראל
יובל בנאי, פסטיבל הפסנתר. צילום: יובל אראל

יובל עצמו סיפר לקראת המופע כי הוא מאוד שמח לחזור לעבוד עם אלונה, עימה עבד בזמנו על אלבום הסולו הראשון שלו, לדבריו פסטיבל הפסנתר הנו הזדמנות חשובה במסגרתה  הוא יכול לחוש את הקרבה לקהל עם פרשנות אינטימית לשירים המוכרים יותר, המאפשרת להם להיוולד מחדש.

יובל בנאי ונושי פז, לילה על העיר. צילום: יובל אראל
יובל בנאי ונושי פז, לילה על העיר. צילום: יובל אראל

המופע, התקיים בלילה האחרון של הפסטיבל, כאשר יובל מגיש את השירים הכל כך מוכרים נקיים וטהורים מרעש חשמלי, שירה, פסנתר וליווי גיטרה לפרקים. היה זה סיום אלגנטי ואינטלקטואלי אמיתי לפסטיבל שנפרש על פני ארבע ימים תמימים. מקצת מהמראות והקולות הבאתי עימי במצורף לכאן…

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

וידאו

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: