חדשות הסצנה

אמנים למען עמיתה, קהל למען המוזיקה

כמה מילים על אירועים מרגיזים, כמה מילים על אירוע משמח ומלא תקווה

לא נכנעים לגנבים. תמונת איוונט- עיצוב ואיור: דנית רוט
לא נכנעים לגנבים. תמונת איוונט- עיצוב ואיור: דנית רוט

למי שלא מכיר את נאטישה שפנר. היא תקליטנית, צלמת, בוקרית בלבונטין 7 והקימה את "אינדיד", משרד הפקות ובוקינג למוסיקה עצמאית. מוסיקה זה כל החיים שלה. אומרים שהגורל אוהב להכות פעמיים, אז זה נכון: בחודשיים האחרונים פרצו אליה הביתה פעמיים. בפעם הראשונה לקחו כמעט הכל, ובפעם השנייה את מה שנשאר. הכל. כולל ציוד צילום יקר, כולל מחשבים ניידים, כולל אוסף מוזיקה ענק. כל מה שנאטישה אוהבת ושאפשר לה להתפרנס.

חלק נכבד מ"שלולית האינדי התל אביבית" פועל ומופיע גם בזכותה, אז כמה אמנים טובים הסכימו להתנדב ולהשתתף באירוע התרמה שמטרתו לאסוף כסף על מנת לרכוש חלק מהציוד שנגנב. אירוע ההתרמה יתקיים בתאריך 25 לאוגוסט החל מהשעה 20:00 (טוב תגיעו לקראת וחצי, תל אביב, נו…) במועדון לבונטין 7 השוכן ברחוב לבונטין 7 בתל אביב ממש מול גן החשמל.

 

ישתתפו:

רם אוריון והקוסטה קפלנס, צביקה פורס, עמית ארז, עמיר לב, קמילה, אליוט ועוד (ברגע שאדע על שמות של נשמות טובות נוספות אעדכן..).

קוואמי יתקלט בבר העליון

רותם פרימר תמכור אוכל הודי ודיסקים של שלי ורותם

כן יוצב דוכן עם עבודות צילום של נטאישה, תוכלו לרכוש.

עלות הכניסה להופעות תעמוד על 50 ₪ או יותר אם תרצו, תרצו, אני אתן יותר, כי יש רגעים שצריכים לתת כתף.

נראה לי שיהיה ערב מעולה, נאטישה תשמח אם תבואו!

תרשמו ביומן, אני כבר רשמתי – 25.8 בשעה 20:00 לבונטין 7

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: