חדשות הסצנה

קולה קמפוס כבר לא קטינה נה נה נה…

חוגגים יום הולדת 18 לתחנת הרדיו האלטרנטבית הכי וותיקה בארץ, קול (ה) קמפוס 106 אפאמ, כל הפרטים.

קולה קמפוס בת 18
קולה קמפוס בת 18

קול הקמפוס הינה תחנת סטודנטים שלקחה על עצמה את התפקיד הכי מורכב , לא להיות נחמדים, לא להתחנף , לא להאכיל בכפית. כבר 18 שנה שהם מנגנים מוסיקת שוליים , חלקה לא קומוניקטיבית בעליל מתוך הבנה שהם צריכים לתת מקום לחומרים שלא מקבלים ביטוי בשום מקום אחר.

בשנים האחרונות התחנה גם לקחה על עצמה תפקיד לא רק של דיווח, אלא גם של ייצור, והדבר בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ב-2013, עם אלבומים חדשים שהוקלטו באולפני התחנה, במסגרת הלייבל העצמוני לחלוטין "חרקה" ושת"פי תוכן שאפשרו הפצה רחבה של אותם תכנים.

והנה הגיע הרגע, בו התחנה הזו מציינת את הגיעה לבגרות, מוסרית, מורלית, ביולוגית, מתודולוגית, חוגגת ח"י שנים לפעילותה בחגיגה לילית עם ליין אפ ושפע אירועים מרתקים, מאתגרים ומרקידים.

מסיבת יום ההולדת תתקיים בתאריך 13.12, יום שישי, החל מהשעה 22:00, מועדון הבלוק, תחנה מרכזית.

מה צפוי?

6.5 הופעות ו-20 די ג'ייאים בשלוש  במות  שונות  עם ליין אפ שמציע מסלולים אטרקטיביים לאנשי הרוקנרול, לחובבי האלקטרוניקה, ולחובבי הגרוב,  ואפילו ערימות של ים תיכוני !

באחת עשרה וחצי יעלו לבמה המרכזית חברי להקת אלקטריק זו שמשיקים את האלבום החמישי בסדרת "חרקה" (הלייבל של קול הקמפוס), פצצת אנרגיה שיוצאת מבס גיטרה תופים ומיקרופון ישן. ברבע לאחת יעלו אחריהם בהופעת בכורה – שיט חמור (באטרינג טריו המורחבים).

מכאן ברחבה המרכזית עוברים לתקלוטים, וגם בגזרה הזאת יש כמה הפתעות – דן זוארץ האבא של קו 106 והדי ג׳יי הראשון שניגן ביטים בתל אביב עוד לפני שבכלל ידענו שיש ז׳אנר כזה חובר לאסף אלמוג לסט משותף ואחריהם דוני קיסלוק יעשה עם וולטר איינשטיין צפרדע גב אל גב.

בהרחבות הנוספות יהיו עוד הפתעות שיאפשרו מנוחה בין סט לסט  : Garden City Movement יפתחו את רחבת קו 106 בסקוואט בחצות. ההרכב המאוד מסקרן הזה כולל את יוצאי לורנה בי ואת יוני שרוני והם ישיקו אי פי ראשון. צפויים אורחים מאוד משמעותיים.

כמו כן, כחלק מסדרת "בלנדר" של קו 106 (די ג'יי ומוסיקאי מייצרים תוכן חדש יחד) יופיעו  בבכורה שוזין ( עוזי נבון ) ואיתי זבולון ( ויתרתי\יניר האחמ"ש), ובשלוש בלילה יעלו 3421 שממש עוד מעט מוציאים אי פי חדש , והם ישיקו במסיבה סינגל ראשון מתוכו.

הליין אפ בלאונג׳ של הבלוק נבנה עם יבגני ג׳ניה צ׳רטקוב ולבמה זו יקראו ׳חמארה׳ – צפו לערימות של ים תיכוני – בבמה זו יופיעו לירון עמרם, ואקו וטיטו.

לכל הרשימה הארוכה הזאת מתווספים שדרני קול הקמפוס וחברים טובים  ביחידים ובצמדים בתקלוטים בכל הרחבות. לקראת ארבע בבוקר יסגרו בהדרגה כל הרחבות וכולם יתכנסו לרחבה הראשית של הבלוק לסט שימשך עד יומולדת 19 עם יניב בומי הצדיק  ואחריו עמית סטארק

כרטיסים – 60 ש"ח במכירה מוקדמת, קזינו סן רמו, נחמה 2 יפו ובחומוס אבו דבי, המלך ג'ורג' 81 ת"א.  80 ש"ח במקום בערב האירוע

תזכורת – כך חגגנו בשנה שעברה

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: