בשידור עם הבלוג

בשידור עם הבלוג #5

תוכנית נוספת על המוסיקה הנכונה – הבלוג של יובל אראל משתף פעולה עם תוכנית המוסיקה החדשה ברשת – on The Rocks עם עודד מזרחי.

ontherocks

מעתה ניתן להאזין לדיווחים מהשטח – הופעות נבחרות שהיו והתארגנות לקראת הופעות מתוכננות. הפעם מדווח הבלוג על מופע הטעימות מהשירים החדשים של "הקולקטיב" במועדון בארבי במוצאי שבת האחרונה בטרם יציאתם לשורת פסטיבלים באירופה, מזכיר את שיתוף הפעולה בין נינט לעידן רבינוביץ ויוסי מזרחי מהקולקטיב, ומזמין את המאזינים למופע "קפטן דנימו ונערי הסיפון" במוצאי שבת הקרובה בתאטרון תמונע עם דן תורן, איתי פרל והדס שכטר  . הכל נמצא כאן, לחצו להאזנה או הורדה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: