כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

בום פם | השקת אלבום | מנרה | בארבי

מופע השקת אלבומה החדש של להקת בום פם, "מנרה", מועדון בארבי, ליל חמישי 04.04.2013, דפנה טלמון, צלמת, עורכת תוכן וידוענית בסצנת האינדי שמינדי מדווחת לבלוג של יובל אראל.

בום פם וחברים, בארבי. צילום: דפנה טלמון
בום פם וחברים, בארבי. צילום: דפנה טלמון

אפריטיפ

ליל חמישי האחרון היה ערב קשה ביותר מבחינת הבלוג, הבחירה בין הגעה להיכל הספורט ביד אליהו, אקא "נוקיה", לחגוג עם חברי להקת משינה את סיומו של הסבב האקוסטי עם פיטר רוט ויעל דקלבאום, בין הגעה למועדון בארבי למופע ההשקה החגיגי של להקת בום פם לאלבום החדש "מנרה" ולבין חגיגת יום הולדת שנה לתחנת הרדיו האינטרנטית, העצמאית והאלטרנטיבית "הקצה", העמידה את הבלוג בפני אתגרים גבוהים…

הבלוג כפי שידוע לקוראים כאן, החליט ללכת על על חגיגת ההופעות של "הקצה", על הסבב של משינה דיווח הבלוג בפתיחתו, ואת חוויית החגיגה של בום פם מביאה דפנה טלמון המתארחת בבלוג.

קרולינה, אורי, בארבי. צילום: דפנה טלמון
קרולינה, אורי, בארבי. צילום: דפנה טלמון

בום פם משיקים

בערב לפני שיצאתי להופעה, חבר שאל אותי: "תגידי בכמה הופעות של בום פם היית?" או אולי שאל "כמה הופעות של בום פם צילמת?" ובכן התשובה היא בכל מקרה "לא מספיק".

כל עוד בום פם משחררים אלבום או משיקים הופעה אני שם, כדי לצלם, אבל עוד קודם, כדי ליהנות.

יש בהם את כל מה שבנאדם זקוק לו בערב כזה אביבי, אלבום סרף שבושל באולם ספורט אי שם במנרה שברמות נפתלי (כן כן, הייתי כתבת תיירות ב-ynet, עליתם עלי), אוויר ואווירה. ואה הם גם המוזות האישיות שלי. לצלם את אורי כינרות ואת אורחיו, תאווה.

אבל לא רק אלה, גם התאורה עשתה חסד עם ההופעה, עם הלהקה, עם הצילום ועם התוצאה. איזה כייף היה.

בתום הערב הבנתי שאני אוהבת את כל בום פם, ממש פוליאמורי.

בום פם, קהל, בארבי. צילום: דפנה טלמון
בום פם, קהל, בארבי. צילום: דפנה טלמון

אז מי היו לנו שם?

בום פם על המוזיקה, השירה, הנונ-שלנט והקפיצות המטורפות של כינרות אל-על, אייל תלמודי על כל מה שנשיף כולל חמת חלילים שפיזזה במרכז הרחבה, קותימן על חיוכים ונגינה וקאי צור על פרקשן עם קעקוע בגב כף הרגל. וגם אורחים מפתיעים או לפחות נדמה היה שהפתיעו גם את הבום פמים – קרולינה שגרמה ללד זפלין להרגיש שפספסו סולנית בלתי רגילה ועוזי פיינרמן, שפשוט טיפס לבמה, לקח את הגיטרה של כינרות וניגן את ההדרן.

האולם, באופן מפתיע לא היה מלא לחלוטין אולי בגלל שרק חודש וקצת קודם בום פם חגגו עשור ואולי בגלל המסיבה של הקצה באוזןבר, לטובת אלה שכן הגיעו לבארבי, היה זה רווח עצום.

אחלה קיץ, אחלה מנרה, אחלה אלבום, אחלה הופעה, אוצו להופעה הקרובה לביתכם ואל תשכחו להאזין לאלבום המדהים.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות שצילמה דפנה טלמון

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151594094607780.1073741831.726757779&type=3

וידיאו גולשים (בינתיים אחד של עידו, למי שיש עוד שישלח ואצרף, תודה)

דפנה טלמון

אמנית, צלמת, אוהבת בעלי חיים. בוגרת תואר בגאוגרפיה, בוגרת תואר באמנות,מטיילת. אני עוברת את החיים וכל הזמן בוחנת, מתבוננת ומטילה ספק בסביבתי, לוכדת רגעים ומספרת סיפורים במצלמה שלי. אני זמינה לצלם את האירוע, הקונצרט שלכם, מערכת היחסים המיוחדת שלכם עם חיית המחמד שלכם או כל פעילות מרגשת אחרת.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d