סיקור הופעות

ללכת על הקצה…

מסיבת יום הולדת ראשונה לתחנת הרדיו האינטרנטית הבלתי תלויה "הקצה", אוזןבר. 04.04.2013, נכח, טעם מהעוגה (יומולדת), צילם ומדווח – יובל אראל.

הקצה עושים בצפר באוזןבר. צילום: יובל אראל
הקצה עושים בצפר באוזןבר. צילום: יובל אראל

הייתי שם (מי אמר למי?) כשתוכנית הרדיו "הקצה" הודחה בידי הגנרל של גלגל"צ, זה שהחרים את שירו של יזהר אשדות בעודו מתארח באולפן קומה מתחתיו…הייתי שם כשקוואמי ונדב החליטו לא לוותר ולהגשים את חלומם, הייתי שם כשהתינוק(ת) נולד, בקומה האחרונה של מכללת BPM אי שם בדרום העיר שוניצינו פינת ישראל ב"ק, הייתי שם מאזין לתוכניות שהמשיכו להביא את הנון קונפורמיסטי, האלטרנטיבי והעצמאי בתחום המוסיקה לאוזניים, הייתי שם כשנפתח קמפיין לגיוס תרומות למען שדרוג אתר האינטרנט של התחנה, אז בטח שהייתי שם, אחרי שנה של שידורים אלטרנטיבים ועצמאיים חסרי פשרות, ממש אמש, בשדרות בן ציון פינת המלך ג'ורג' כשהחלה מסיבת יום ההולדת לציון שנה להתהוותה של תחנת הרדיו "הקצה".

הערת שוליים מרכזית המחולקת לשניים: כשקוואמי שאל אותי במהלך הערב מה אני אומר, אמרתי "תאכלעס, יצא ערב מעולה, ימבה הרכבים, ימבה אנשים, כבשתם ת'אוזן". כשחזרתי הביתה בסביבות ארבע בבוקר חשבתי לעצמי "תאכלעס, מאז ימי לכלוך באוזן לא היה ערב מטונף, מלוכלך וסוער עם מוסיקה כל כך אקלקטית באוזןבר".

אז מי שהיה לו שכל והתארגן אמש להגיע לאוזןבר יודע במה דברים אמורים, מי שלא, הפסיד (טוב, חוץ מאלו שבאמת לא יכלו להגיע אבל נצמדו לרשת והאזינו לשידור החי של כל ההתרחשות בסטרימיניג).

לחצו להאזנה לפס קול המופע
לחצו להאזנה לפס קול המופע

פס קול המופע חלק ראשון

פס קול המופע חלק שני

הקצה: העתק הדבק: ואו וואו וואו מה שהלך אתמול באוזן בר!!!!!!!!!!!!!! אנחנו רוצים להגיד תודה שאין לה גבולות לכל אחת ואחד מכם/ן שבאו ונתנו כל כך הרבה אהבה להופעות וגם לנו! ואנחנו רוצים להגיד תודה מטורפת לסודה פאבריק, אליוט, ויתרתי, אנטיביוטיקה, עוזי פיינרמן, בוא לבר, אבי עדאקי, עמית ארז והסיקרט סי, יהוא ירון שבא ונתן הופעה בהפתעה, BETZEFER, HC/DC, קאמי מלץ, שי נובלמן, נעם פרתום, TINY FINGERS , REJOICER , פלד שהצטרף בהפתעה, צביקה פורס ושני קדר שבאו והביאו אחד אחת הופעות מרהיבות תודה תודה תודה תודה!!!!!!!!!!!!!!! עד לחגיגות הקצה הבאות…

ולסיום הנאום – כבוד לנדב וקוואמי, על מימוש החלום שלהם וגם שלנו, וכמובן על הערב המטורף הזה שהסתיים בגירוד גזר עם פומפיה על גבו של סולן להקת וויתרתי. (מוטי, 31, כללי)

לחצו לצפייה גלריית תמונות מהאירוע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151507263414654.1073741845.721654653&type=1

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: