חדשות הסצנה

דחיית המופע של שאנטל

הודעה על דחיית ההופעה לתאריך 28.11.2012

עקב בעייה בריאותית בצוות של שאנטל, המופע המתוכנן למוצ"ש הקרוב, 10 לנובמבר, יידחה ליום רביעי, ה 28/11, שייערך גם הוא בבארבי. שאנטל דיבר עם ההפקה הבוקר ועדכן אותם במצבו הבריאותי של המתופף, שנפל מהבמה באחת מההופעות ונפצע בריאותיו. בימים האחרונים חלה הדרדרות במצבו הבריאותי והרופאים אסרו עליו לטוס בשבועות הקרובים. נעשה ניסיון למצוא מחליף הולם, כדי שלא יהיה צורך לדחות את ההופעה, אבל שאנטל והתזמורת לא מוכנים להתפשר ולהביא מופע חלקי בלבד, וחשוב להם שהקהל הישראלי יקבל את ההופעה המלאה ואת החוויה המלאה.

משאנטל נמסר: "לצערי הרב לא נוכל להגיע להופעה בתל אביב ביום שבת הקרוב. חיכיתי מאד לביקור הקרוב בישראל, מקום שאני תמיד כל כך אוהב להגיע אליו. אני מקוה שהקהל בישראל מבין שלא היתה לנו ברירה אלא לדחות את ההופעה, ויגיע לראות אותנו גם בסוף החודש, עם הופעה מרעננת ומלאה. אני מבטיח שיהיה דיסקו".

כל הכרטיסים שנרכשו עד כה למופע ימשיכו להיות תקפים למועד ההופעה חדש. רוכשי כרטיסים שמעוניינים לקבל את כספם בחזרה, יוכלו לעשות זאת ולפנות לנקודות המכירה בהם קנו את הכרטיסים.

Shantel. צילום: יח"צ
Shantel. צילום: יח"צ

ההודעה המקורית:

במוצאי שבת 10.11.2012 יארח מועדון בארבי את Shantel, הרכב הגרוב הצועני ששורשיו נעוצים בגרמניה, רומניה ויוגוסלביה. Shantel, כמו צועני מסתובב לו בעולם, נמנה על האבות המייסדים של הז'אנר הבלקני. למעלה משנה עברה מאז  עלה על במת הבארבי בלילה בלתי נשכח, בהופעה שכל כרטיסיה נמכרו מראש. עכשיו Shantel חוזר, בחגיגה בלתי נתפסת וצבעונית של גרוב צועני ורגאיי בלקני. אל Shantel מתלווים נגנים וירטואוזים עם נפשות צועניות לא פחות משלו.

הפרטים הקטנים: שישי ושבת פתיחת דלתות: 21:30. כרטיסים – מחיר מוזל ליום שישי : 150 ₪ / מחיר מוזל ליום שבת: 180 ₪ / מחיר משולב: 300 ₪. לרכישת כרטיסים: Misterticket.co.il

 

Shantel DISKO PARTIZANI

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: