חדשות הסצנה

בואו לשמוע את נילי פינק במפעל הטקסטיל

כמה מילים על השקת אלבום, על שבירת שיגרה, על מתנות והגרלה…

 

נילי בשביל המפעל. צילום: נינו הרמן
נילי בשביל המפעל. צילום: נינו הרמן

נילי פינק, זמרת ומוסיקאית עצמאית משיקה השבוע את אלבום הבכורה שלה, מופע ההשקה לאלבום הבכורה יערך ביום חמישי הקרוב, 17.11.2011 בשעה 21:00 במפעל הטקסטיל הישן ברחוב בר יוחאי 7, צמוד לקפה בר יוחאי, בדרום העיר.

החלל הלא שיגרתי הזה שהיה בעבר מפעל טקסטיל שנסגר לפני שנים והיום הוא רק מפלצת בטון הוא בדיוק הנוף העירוני שהיווה השראה לכתיבת כל השירים באלבום לכן זה אך טבעי שיוגשו במקום הכי אותנטי.

זאת איננה הפעם הראשונה שנילי מופיעה ברחוב בתפאורה דומה, נילי אחראית לשני פסטיבלי רחוב 'פסטיבל בשביל המפעל' שהתקיים כבר פעמיים בשנה החולפת, יחד עם עוד להקות ואמנים מובילים בסצנה האלטרנטיבית של ת"א.

 בשונה משאר מופעי ההשקה, במקום לא ימכרו כרטיסים להופעה אלא האלבום עצמו יהיה כרטיס הכניסה, אותו ניתן יהיה לרכוש בכניסה למקום, באתר החנות של אנובה, או בבנדקמפ, ולאסוף אותו בכניסה למופע – סוג של כרטיס במכירה מוקדמת.

בנוסף, בתוך 50 מהאלבומים שהודפסו וימכרו, מסתתרים כרטיסי מזל. אותם הכרטיסים מקנים כניסה לשתי הופעות של נילי, לבחירת הזוכים.

 לא רק זאת, נילי פינק מעניקה אלבום אחד עבור גולשי הבלוג, אלבום שיהווה גם כרטיס כניסה למופע, האלבום יוגרל בין הגולשים שיגיבו לפוסט הזה או שישלחו מייל ל- tlvcops@gmail.com וירשמו בשורת הכותרת "גם אני רוצה לחגוג עם נילי פינק במפעל הטקסטיל הישן", שם הזוכה המאושר\ת יתפרסם כאן ערב לפני המופע. קדימה…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

4 תגובות

  1. או קי, לאחר שרשמתי את שמות כל המגיבים כאן, בעמוד הפייסבוק ובמייל על פתקאות וערבבתי, שלפתי פתק אחד וזהו הזוכה – אייל יסוד, ברכות לרגל הזכייה, תהנה בהופעה, שמך יופיע ברשימה בכניסה לאירוע.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: