כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

החברה למתנ"סים תווסת את הופעות האמנים בפני המפונים

אחרי שלושה שבועות של התנדבות החליטו במשרד התרבות להטיל את האחריות שליחת אמנים להופיע בפני מפוני הישובים על החברה למתנ"סים, כל הפרטים

אחרי למעלה משלושה שבועות במהלכם אמני ישראל ומשרדי הניהול והבוקינג התנדבו ללא כל תמורה לשבץ אמנים בשלל מקומות החל מקהילות התושבים שפונו מיישובי העוטף לצד מפוני יישובי הצפון, עובר למתחמי הכינוס הצבאיים ומחנות הצבא, דרך ביקורי חולים אצל הפצועים ועד חתונות הבזק של חיילים וחיילות החליט משרד התרבות והספורט להטיל את האחריות על כך לצד יצירת מנגנון תגמול כספי לאמנים וצוותי ההפקה על החברה למתנ"סים.

על פי הנחיות משרד התרבות , החברה למתנ״סים תטפל בבקשות להופעות  האמנים בבתי המלון  בערים ובקיבוצים בהם שוכנו מפונים ומתפנים. החברה למתנ״סים גם תשלם לאמנים המגיעים להופיע.

קבוצות וגופים המבקשים לשלוח אליהם אמנים יפנו לבועז שחורי מהחברה למתנ״סים במייל הבא:  boazschory@gmail.com  לציין את שם המלון ואת האמנים המבוקשים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d