כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עטרה אוריה – לתמיד

עטרה אוריה בשיר הצדעה ללוחמי משמר הגבול ומשטרת ישראל - "לתמיד", האזינו

אחרי ש"כבשה" את המדינה עם השיר "ילד מטריה" הזמרת היוצרת עטרה אוריה בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל והמוזיקאים עברי לידר ואריאל טוכמן בשיר חדש – "לתמיד" אשר נכתב, הולחן ומבוצע על ידי עטרה אוריה בהפקתם של עברי לידר ואריאל טוכמן ובמעטפת של משטרת ישראל במטרה להנציח את גבורת השוטרים ולוחמי משמר הגבול, אשר עמדו כחומה בצורה והגנו בגופם על עוטף עזה והדרום.

כך עטרה עם יציאת השיר – "מאז שהחלה המלחמה הלב נעצר. מה עושים עם הפחד, עם חוסר האונים, עם האבל שנפל על מדינה שלמה? ואיך בכלל אפשר להכיל עוצמות כאב כאלה? אני מקדישה את השיר הזה לכל הנופלים, החטופים, החיילים, כוחות הביטחון שמחרפים נפשם כדי להגן עלינו. אני מקדישה את השיר הזה לנו , תושבי מדינת ישראל שנלחמים על הבית. אני מתפללת לשובם של החטופים בשלום ובמהרה. השיר הופק בשיתוף משטרת ישראל ששוטריה ולוחמיה עושים מלאכת קודש בהגנה עלינו. ותודה לעברי לידר ואריאל טוכמן על ההתגייסות המהירה להפקתו המוסיקלית. שמרו על עצמכם. עטרה." 

גרסת האולפן

גרסת משטרת ישראל

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d