כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

אייל גולן – עם ישראל חי

הזמר אייל גולן מבקש לחזק את העם ולהרים את המורל עם שיר חדש – "עם ישראל חי", האזינו

בימי מלחמה אלו פונה הזמר אייל גולן ומבקש לחזק את רוחו של עם ישראל עם שיר חדש – ״עם ישראל חי״ אשר נכתב והולחן במשותף על ידי אבי אוחיון ואופיר כהן שגם הפיקו ביחד עם שמעון יחיא אשר עטפו את המילים המקבלות השראה מאמונה באלוהים בלחן ההולך ומתגבר במקצב רקיד ומחמם לב.

בשבוע האחרון פועל הזמר אייל גולן כמו אמנים רבים אחרים ללא הפסקה על מנת לחזק הרוח ולהרים את המורל כשהוא מגיע לנחם אבלים, לבקר פצועים, להופיע בפני חיילים בבסיסים והמחנות ונפגש עם תושבי עוטף עזה שפונו מבתיהם.

כך אייל גולן עם השקת השיר החדש – ״כשתאזינו לשיר הזה אני רוצה שתעצמו את העיניים ותדמיינו את היום שאחרי, כי הוא יגיע, את האחדות שניקח איתנו, את השלום שבינינו, את אהבת החינם והמדינה החדשה שתקום פה בזכות כל אחד ואחת מכם השיר הזה הוא בשבילכם, לחזק אתכם ולתת לכם עוד סיבה להאמין שכשכל זה יסתיים בסוף כשכוחנו רב ועצום, נשמור על הדבק והאחדות שלא קיימת בשום מקום אחר בעולם כמו אצלנו, ורק בראש מורם וגאה. אנחנו ננצח, אין אופציה אחרת, אין לנו מדינה אחרת. עם ישראל חי"

כל ההכנסות מהשיר ייתרמו לעמותת ער״ן הנותנת סיוע נפשי לחיילים, ילדים, קשישים ולכל מי שזקוק לכך. זמינים 24/7 במספר 1201 ובפלטפורמות נוספות www.eran.org.il

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d