כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

אמנים נפרדים מאביב ברעם

אביב ברעם, מנהל הבמה של כמה מאמני ישראל, נהרג בקרב ההגנה על כפר עזה, עברי לידר וחנן בן ארי ספדו מעל קברו

המלחמה שניחתה על מדינת ישראל פוגעת גם בעולם התרבות והמופעים. אביב ברעם ז״ל  היה  מנהל הבמה של עברי לידר בעשור האחרון ושל חנן בן ארי בחודשיים האחרונים. ביום המלחמה הראשון נהרג אביב בקרב ההגנה על קיבוץ כפר עזה שם התגורר. אביב היה לוחם בכיתת הכוננות של הקיבוץ והיה מבין הראשונים לצאת ולהגן על תושבי הקיבוץ .

עברי לידר בלווייתו של אביב ברעם. צילום מאושר לפרסום
עברי לידר בלווייתו של אביב ברעם. צילום מאושר לפרסום

הבוקר התקיימה הלווייתו בה נכחו הזמרים עברי לידר וחנן בן ארי שכיבדו את זכרו בשירה בבית העלמין. אביב השאיר מאחוריו את רעייתו  חלי ושני בניו  עומר ורני , אחיו אורי והוריו עופר וחניתה . צפו בביצועים של שני האמנים שבאו להיפרד מהחבר.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d