כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות פופ
כולל וידאו

עברי לידר – בבוקר בבית חולים ובערב בחופה

הזמר והיוצר עברי לידר מתנדב ללא ליאות כדי לשמח את הציבור הישראלי בשעות המלחמה.

ראשית ראוי לציין כי בימים האלו מגיעים לשולחננו ידיעות רבות אודות אמנים ואמניות הנרתמים ומתנדבים בלב שלם כדי להאיר פינה של שמחה בליבותיהם של מפוני חבל אשכול, פצועים בבתי חולים בעקבות המלחמה ועוד. אולם אמן אחד שבה את ליבנו במיוחד – הזמר והיוצר עברי לידר פועל מבוקר ועד ערב כדי לתת פינה ורגעים של חום אהבה ואמפתיה לציבור רב ומגוון.

עברי בברזילי. צילום באדיבות ארבל תקשורת
עברי בברזילי. צילום באדיבות ארבל תקשורת

כך הספיק עברי הבוקר להגיע לביקור אצל פצועי המלחמה בבית החולים ברזילי , הוא עבר בין כל המחלקות ושימח את הפצועים ולא פחות מכך את הצוות שעובד כבר ארבעה ימים ולילות ברצף .

עברי בחתונה. צילום באדיבות ארבל תקשורת
עברי בחתונה. צילום באדיבות ארבל תקשורת

בהמשך היום היו אמורים בני הזוג הצעירים מחבל אשכול שניר וניצן להתחתן עם למעלה מ-400 חברים ומשפחה, אחרי שעות רבות של חוסר ודאות ודמעות הם החליטו לאור הנסיבות לקיים את החופה במתכונת משפחתית מצומצמת בבית הכנסת בפתח תקווה ופנו לעברי לידר בבקשה לבוא ולשיר את שיר החופה . עברי לא היסס לרגע והערב זה קרה ..

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d