כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

נדחה המופע של הזמרת אמה שפלן בישראל

זמרת הסופרן אמה שפלן לא תגיע לישראל השבוע, העלתה פוסט עצוב ביותר, צפו

על פי התוכנית המקורית הייתה אמורה זמרת הסופרן אמה שפלן לחזור פעם נוספת לישראל ולקיים מופע חגיגי באמפי בקיסריה במוצאי שבת הקרובה, כאמור בעקבות מצב המלחמה בו נתונה מדינת ישראל המופע נדחה, ממפיקי המופע "אלון יוריק הפקות" נמסר – "לאור המצב אנו דוחים את המופע של אמה שפלן לתאריך אחר , כל רוכשי הכרטיסים – יוכלו לממש את הכרטיסים בתאריך אחר אנו מחבקים את המשפחות ומחזקים את ידי הצבא. על המועד החדש תבוא הודעה בהמשך ."

אמה שפלן העלתה אתמול סרטון תמיכה בישראל בעמוד הפייסבוק שלה בו היא כותבת "אינני יכולה לדבר, אני מרגישה כל כך עצובה למה שקורה בישראל. תהיו חזקים. מקווה שנתראה ממש בקרוב"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: