כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

הגר יפת – הרס עצמי

הגר יפת מתחשבנת עם עצמה בשיר חדש – "הרס עצמי", האזינו

הזמרת והיוצרת הגר יפתח משיקה שיר חדש – "הרס עצמי" אשר נכתב על ידה במשותף עם מתן שרון ואלון פרץ שגם הלחין והפיק מוזיקלית. בשיר החדש מבקשת הגר לבכות על מר גורלה ומציגה מעין אומללות עצמית ואישית עם שלל גורמי רקע למצבה כשהיא מתמודדת עם פרידה ובדידות.

כך הגר עם יציאת השיר החדש – "חישוב מסלול מחדש: הגר יפת בת 23,שבע שנים בתעשיית המוסיקה וזאת הפעם הראשונה שאני כל כך חשופה מולכם. והיום? אני עושה חישוב מסלול מחדש, אני רוצה מהיום בכל שיר שאני הולכת להוציא: להתרגש, להלחץ ולפחד.בדיוק כמו שקורה לי עכשיו עם השיר הזה. אז קבלו את ״הרס עצמי״ השיר הראשון בדרכי החדשה ובאלבום השני שלי. שאני מחוברת אליו מהמקומות הכי עמוקים בלב. ״הרס עצמי״ , נכתב בזמן הכי נמוך שהייתי בו בחיי, הרסתי את הזוגיות שהיתה לי, הלב שלי באמת נשבר, הייתי עובדת נון סטופ במכבסה, השירים האחרונים שלי לא הצליחו, עברתי ניתוח במיתרי הקול, נאסר עליי להופיע חצי שנה, הייתי משתכרת כל יום כל יום רק כדיי לברוח קצת, התרחקתי מכולם, משפחה, חברים. הייתי לבד. וכלום לא עיניין אותי חוץ מלעבוד לשתות ולישון. ולא אני לא באה להתמסכן. להפך. אני מודה לה׳ על כל שנייה שעברתי בתקופה הזאת, וזה השיעור הכי מדהים שיכולתי לעבור. איך אומרים, קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים , ובעיניי הוא יותר טעים. אז מה אני באה להגיד לכם? קודם כל, אם יש פה אנשים שמזדהים עם השיר הזה, ועם כל מה שכתבתי. חשוב לי להגיד לכם . שהכל עובר. בסופו של דבר תקופה זו רק תקופה. וגם היא עוברת. אומרת אחת שלא ראתה את האור בקצה המנהרה, והנה אני אומרת לכם לא רק שיש אור בקצה המנהרה, אני חייבת משקפי שמש!!!!! דבר שני ולענייננו, ״הרס עצמי״ , קיים בכולנו, כל אחד והמינון שלו. השיר הזה יכול לגעת בכולם. כל אחד שיקח את השיר הזה לכיוון שלו. תקשיבו לי טוב, אני לא סתם אומרת, היה שווה לעבור את כל התקופה הזאת רק כדיי שהשיר הזה יווצר. כי כאלו יצירות אני רוצה בארכיון שלי. אז קבלו את היצירת מופת הזאת שיצרתי ביחד עם אלון פרץ ומתן שרון . שהם בערך שני האנשים הכי מוכשרים על הגלגל הזה. מקווה שתתחברו ותזדהו. כתבו לי בתגובות מה דעתכם. בשם ה׳ נעשה ונצליח"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d