סיקור הופעות
כולל וידאו

זהו זה בהיכל התרבות

חברי התוכנית הטלוויזיונית "זהו זה" במופע בהיכל התרבות בתל אביב, היינו שם

האמת, אחרי הסיקור המדהים והמפרגן היורד עד לפרטי פרטים של מבקרנו אדר אבישר אודות המופע של חברי תכנית הטלוויזיה המיתולוגית "זהו זה" באמפי בקיסריה אין הרבה מה להוסיף, אבל בכל זאת לקחנו את ההזמנה לחוות את המופע כאן בעיר העברית הראשונה במוצאי שבת האחרון בהיכל התרבות העירוני בשתי ידיים ומצלמה אחת.

<yoastmark class=

במשך למעלה משעתיים תמימות וללא הפסקה הגישו חמשת הכוכבים המצוינים איש איש מהם וכולם ביחד – גידי גוב, מוני מושונוב, דבלה גליקמן ושלמה בראבא יחד עם הינוקא אבי קושניר (ששירת תקופה מסויימת יחד איתי בגבעת הגברים אי שם מעל מפרץ נעמה בדרום סיני בשנות השבעים וכבר אז בחר במסלול המופעים והמשחק..) שורה ארוכה ומגוונת של שירים שנכתבו, הולחנו ובוצעו בידי זמרים וזמרות אחרים ומגוונים שאותם הם אמצו במהלך הפרקים הרבים של התוכנית המיתולוגית "זהו זה".

<yoastmark class=

וכן כמו שאדר אבישר ציין בסיקורו המאלף, אין ספק כי לקנר עשה כאן עבודה מצויינת בעיבוד המוזיקלי עם חבורת הנגנים המשובחת שליוותה את חמשת הכוכבים.

<yoastmark class=

<yoastmark class=

<yoastmark class=

<yoastmark class=

זהו זה בהיכל התרבות. צילום יובל אראל
זהו זה בהיכל התרבות. צילום יובל אראל

בכלל כל השואו על הבמה היה מצויין, מדוייק ומסונטז עד הפרטי האחרון, אפילו התאמת גובה הסטנדים של המיקרופונים בידי צוות הבק סטייג' שעמל לאורך המופע בהבאת אביזרים ופרופס לבמה ברגעים הנכונים.

אז מה ניתן לומר על ערב שכזה המגיע אחרי יום מטורף בתל אביב? זהו זה ולא אחרת! תודה רבה על החוויה!

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. 1. מדהים ששלמה בראבא, זה שנטש את זהו זה בעבר, הוא זה שמשתולל עכשיו כמו ילד יותר מכולם על הבמה.
    2. גידי גוב ממשיך להיות זה שלא רוקד בזמן שכל השאר כן
    3. חסר לי על הבמה שלמה גרוניך. יש לו חלק לא קטן בזה וחבל שהוא לא נמצא עכשיו לקטוף את הפירות.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: