קליפים חדשים

אדוניה – הוא לא בא

הזמרת והיוצרת עדי אדוניה בשיר חדש - "הוא לא בא", האזינו

הזמרת והיוצרת אדוניה או בשמה המלא עדי בזאית אדוניה משיקה השבוע שיר חדש פרי כתיבתה והלחנתה המגיע כמעט שנתיים אחרי שיר הבכורה שלה – "נושמת". במילות השיר החדש "הוא לא בא" היא לוקחת את המאזין לתוך עולמה הפנימי המתאר את בדידותה במערכות יחסים בינה לבין הסובבים ובינה לבין בורא עולם.

על ההפקה המוזיקלית אחראי המוזיקאי והיוצר דודו טסה אותו פגשה אדוניה בתחילת מגפת הקורונה כששום דבר לא היה ודאי, הם ישבו מספר שעות באולפן והכל קרה בצורה כל כך טבעית ומושלמת.

כך אדוניה על השיר החדש – "השיר ״הוא לא בא״ בחוץ עכשיו! כאמנית אני בוחרת לא להסתיר את הרגעים הבודדים, השברים השבורים בחיים ואת השיחות הפרטיות שלי עם בורא עולם. כתבתי את השיר על פסנתר עם כמה אקורדים ״כשהזמנים קשים, אני לא נושמת וכשנזכרת אני עומדת ואהבה אין לי. עכשיו זה שלכם" 🤍

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: