חדשות הסצנהחדשות מקומיות

נטע ברזילי תשיר את התקווה בעצרת המחאה בקפלן

הזמרת נטע ברזילי תבצע הערב את ההמנון "התקווה" מעל בימת עצרת המחאה בצומת קפלן, כל הפרטים

הזמרת והיוצרת נטע ברזילי תצטרף הערב לשורת אמנים שהצטרפו למחאה כנגד המהפכה המשטרית כאשר היא תעלה הערב בשעה 10:30 מעל הבימה בעצרת המחאה בצומת קפלן ודרך בגין בתל אביב ותבצע את שירת המנון התקווה.

על פי הודעת היוזמים "כח קפלן" בנוסף, על רקע מקרי הפגיעה והדרת הנשים שאירעו בשבוע האחרון, והניסיונות של ממשלת ישראל לקדם הפרדה מגדרית ולפגוע בשוויון לנשים, ידברו הערב בהפגנה, זו הפעם הראשונה, רק נשים

זה השבוע ה- 33 לקיומן של עצרות המחאה כנגד מדיניות הממשלה הנוכחית. לאחרונה הצטרפה שורה של אמנים לעצרות הללו, במיוחד בצומת קפלן, שם מתקיימת מידי מוצאי שבת העצרת המרכזית במקביל לעצרות ברחבי הארץ. האמנים שהצטרפו בשבועות האחרונים לעצרות הללו והופיעו במסגרתן הם גלי עטרי וקורין אלאל, עברי לידר, חמי רודנר, אחינועם ניני, יהודית רביץ, יסמין גמליאל ודן תורן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: