חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

נטע ברזילי בעצרת המחאה

הזמרת נטע ברזילי שרה את ההמנון הלאומי ונשאה דברים אודות הדרת הנשים בארץ, צפו בתיעוד

בפתיחת עצרת המחאה כנגד המהפכה השלטונית המתקיימת ברגעים אלו בצומת הרחובות קפלן ודרך בגין בתל אביב עלתה הזמרת זוכת האירוויזיון נטע ברזילי על הבמה ובצעה את המנון הלאומי "התקווה" בפני רבבות המשתתפים בעצרת.

בסיום השירה פנתה נטע לקהל הרב ואמרה –"עם ישראל אהוב שלי, אנחנו עוברים ימים לא קלים, שני ישראלים נרצחו היום בחווארה, אני רוצה לשלוח מכאן למשפחות תנחומים. אבא שלי ואמא שלי הולכים לפה כל שבת, ההורים שלי חנכו אותי על אהבת הארץ וכבוד האדם וחופש הביטוי, ואין סיכוי שאני משאירה אותם לבד ומאכזבת אותם. אנחנו שומעים יום יום על מקרי אלימות והדרה של נשים, על מקרי אלימות כנגד להט"בים, לא יתכן שניסע אחורה, לא יתכן שירמסו פה זכויות אדם. אני רוצה להצדיע לכם שאתם נלחמים על הדמוקרטיה היקרה הזאת. ג'ימי הנדריקס אמר פעם שכאשר כוח האהבה יגבר על אהבה לכוח יהיה לנו שקט. תודה רבה"

התיעוד מתוך שידור לייב באדיבות העיתונאית אורלי בר לב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: