קליפים חדשים

עברי לידר ורן דנקר – על גשר בעיר

שיתוף פעולה מוזיקלי בין עברי לידר ורן דנקר בשיר חדש - "על גשר בעיר", האזינו

שיתוף פעולה מרגש בין עברי לידר לרן דנקר היוצא לאור הבוקר בשיר חדש שנכתב והולחן על ידי עברי בהפקתו המוזיקלית של אריאל טוכמן. – ״על גשר בעיר״. זהו שיר המכיל עצב לצד תקווה ורצון לשמור על האחדות שלנו למעננו ולמען הילדים שלנו.

כך עברי ורן עםי יציאת השיר לפני מספר רגעים – "ילד שומע את אבא צועק דמוקרטיה על גשר בעיר. זה הבית שלו, החיים שלו כאן. הוא מחובר למקום הזה. למשפחה. לחברים. ועכשיו אבא עומד על גשר עם דגל ודואג. חלק מתקופה טעונה, סוערת ומורכבת שמעסיקה אותנו בחשש אמיתי על העתיד. ויש בה גם משהו יפה. חזרנו לשאת את הדגל הכחול והלבן הזה בגאווה, הבנו שחשוב לשמור על הזהות והאחדות שלנו למעננו ולמען הדור הבא. לשנינו יש כאן ילדים וילדות. שנינו מסתכלים על המחר לא רק בשבילנו. בשיחות בינינו לפני ההקלטה עלתה הדאגה הכנה לאחדות ולעתיד של הילדים שלנו ומתוכה נכנסו יחד להקליט את השיר. אז הנה ‘על גשר בעיר׳. יש בו עצב ותקווה, פחד ואולי גם האומץ לחשוב שנצא מזה יותר חזקים. גם ביצירה רצינו להרגיש ביחד, אז עבדנו על השיר כמו פעם, נכנסנו כולם לאולפן, הרגשנו אחד את השני ויצרנו אותו יחד. יום גדוש ביצירה ועשיה של משפחה גדולה עם כל הנגנים ואנשי הצוות, כמו שרואים בקליפ. דווקא בימים כאלה, אנחנו מאמינים שיצרנו שיר חדש שאולי, כמו השם שלו, יהיה קצת גשר בינינו ויעיר תקווה למשהו טוב. תקראו לנו תמימים, אבל אין לנו ברירה, רק להאמין. אוהבים רן ועברי"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: