קליפים חדשים

לפני ביקורו בישראל משיק אסף אבידן קליפ חדש – Little Parcels of an Endless Time

אסף אבידן עומד לקיים ארבע הופעות בישראל החודש, לקראתן הוא משיק קליפ חדש לשיר מתוך פרויקט In a Box III

רגע לפני שאסף אבידן נוחת בארץ ופותח את סיבוב הופעות הסולו הבינלאומי החדש, הוא משחרר ביצוע ראשון מהפרויקט המוזיקלי המשובח In a Box III לשיר  ״Little Parcels of an Endless Time”.

הפעם אבידן הסתגר יומיים בטירה עתיקה יפיפייה ליד רומא, במהלכם הספיק להקליט לא פחות מ-15 ביצועי לייב שברובם הוא גם מנגן על כל כלי הנגינה בעצמו.

 

במסגרת סבב הופעות בינלאומי חדש – ICHNOLOGY (חקר המאובנים) של המוזיקאי והיוצר הבינלאומי אסף אבידן הוא יגיע לישראל לביקור ויקיים שלוש הופעות. בתאריכים 15 ו- 16 באוגוסט באמפי שוני בבנימינה ובתאריך 19 באוגוסט בקו רקיע. אסף גם יטול חלק בפסטיבל מזרח מערב בתאריך 28 באוגוסט

כרטיסים זמינים כאן.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: