סיקור הופעות

האהבה של ארקדי דוכין

המוזיקאי ארקדי דוכין במופע עם שירי האהבה הגדולים שלו מארח חברים בהיכל התרבות, היינו שם

חצי שנה מאז הופעתו המרשימה במסגרת פסטיבל החורף של היכל התרבות בתל אביב חזר בצהרי שישי, המוזיקאי והיוצר ארקדי דוכין, הנמנה על החשובים והמוערכים ביותר בסצנת המוזיקה בישראל, כשהוא חוגג את יום הולדתו ה- 60 במופע בסימן שבוע חגיגות ט"ו באב, חג האהבה.

אל מול היכל מלא בקהל עולה ארקדי דוכין עם ביצועים בעיבוד מיוחד למיטב השירים ביניהם – “יש בי אהבה”, “היא לא דומה”, “עוד נגיעה”, “מי אוהב אותך יותר ממני”, “בגללך”, “אוהבת לא אוהבת”, “נאמר כבר הכל”, “יש בך”, “זקוק לך”, “אל תתפשטי לי”, “דומינו”, “שיר לירי”, “שני סיפורי אהבה קצרים”, “לפעמים”, “ואני קורא לך”.

ארקדי דוכין ושלומי שבת. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין ושלומי שבת. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין וקרן פלס.. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין וקרן פלס.. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין ושלומי שבן.. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין ושלומי שבן.. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין ויהודה פוליקר.. צילום מוטי קמחי
ארקדי דוכין ויהודה פוליקר.. צילום מוטי קמחי

לא רק זאת, אל ארקדי מצטרפים במהלך המופע שלושה אורחים חשובים מאוד, שלומי שבן, קרן פלס ושלומי שבת, הם שרים יחד עימו משלל השירים שהוא כתב הן עם להקת החברים של נטאשה והן מתוך אלבומי הסולו שלו, גם מהשירים שארקדי כתב עבור אחרים וגם מהשירים של שלושת האורחים הנוגעים בנושא האהבה, ט"ו באב אמרנו… אולם הפתעת המופע הייתה הגעתו של יהודה פוליקר שהצטרף לארקדי.

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: