קליפים חדשים

מכלוף – מה שאני אוהב

שיר חדש למוזיקאי רועי מכלוף בשיתוף עם סתיו בגר במסגרת פעילות בלייבל Session42

הזמר, הפזמונאי, המלחין והמפיק מוזיקלי רועי מכלוף, ובקיצור – מכלוף משיק הבוקר שיר חדש – "מה שאני אוהב" אותו כתב והלחין יחד עם סתיו בגר במסגרת הפעילות בלייבל המוזיקה החדש  Session42, השיר החדש מהווה את המשך שיתוף הפעולה של מכלוף עם אנשי הלייבל, הליך שהחל עם השיר – "סיימתי" שאף אותו יצא במסגרת Session42 לצידו של ינון יהל. ככלל נוהג מכלוף לשתף פעולה עם אמנים רבים, זכור החיבור שלו לאחורנה עם עברי לידר בשיר "17 בנות".

בשיר החדש  מבקש מכלוף בשפה יומיומית להעביר מסר של אהבה לאחת שאיננה רוקדת לפי רצונו כשהוא וסתיו בגר עוטפים את הטקסט במעטפת דאנס עדינה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: