חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

האם קורין אלאל מתמודדת עם מחלת הסרטן?

אמש חשפה קורין אלאל בראיון ליונתן ריגר בחדשות 12 כי היא מתמודדת עם חשש למחלת הסרטן

כאמור אמש במהלך ראיון שקיימה המוזיקאית והיוצרת קורין אלאל עם הכתב יונתן ריגר מחברת החדשות בערוץ 12 בטלוויזיה כי היא נאלצה לבטל הופעות מתוכננות לאחר שבדיקות שערכה בעקבות הרגשה כלית לא טובה עלה חשש כי יתכן והתגלה סרטן הלבלב בגופה. קורין החלה לבטל הופעות מתוכננות ואף הכריזה על כך בעמוד הפייסבוק שלה.

קורין ממשיכה עדיין בסדרת בדיקות על מנת לאשש או להפריך את החשדות למחלה בגופה. הנה הראיון שנערך עם כתב חדשות 12.

 

קורין אלאל בת 68  היא זמרת-יוצרת, מלחינה, מעבדת ומפיקה מוזיקלית, גיטריסטית, פזמונאית ושחקנית ישראלית, כלת פרס לנדאו למפעל חיים לשנת 2022. מאז הקמת האתר ועד השנה האחרונה היא נחשבת בעינינו אמן הראוי לסיקור ומעקב אחר פעילותו ויצירתו ולאורך העשור האחרון עקבנו מקרוב אחר הופעותיה לצד אירוח בהופעותיהם של אחרים. אנחנו , כל צוות האתר, מאחלים לקורין הרבה בריאות איתנה וחזרה לפעילות ויצירה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: