חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

באדי גאי מבטל את הופעותיו בישראל בשל המצב בארץ

ענק הבלוז האמריקאי מודיע כי הוא מבטל את הגעתו לישראל בשל המצב הבטחוני כאן

זה היה אמור להיות חלק מסיבוב הפרידה של האמן וענק הבלוז הבינלאומי באדי גאי בן ה- 86. במקור תוכננו שתי הופעות בישראל, אחת באמפי בקיסריה והשנייה בהיכל התרבות בתל אביב. אולם לפני זמן קצר הגיעה למשרדו של האמרגן שוקי וייס הודעה מטעמו כי הוא מבטל את הגעתו לישראל בשל האי שקט המתמשך בארץ והפעולות הצבאיות.

זו לשון ההודעה כפי שתרגמנו אותה – "לכל המעריצים שלי בישראל, עקב אי-שקט מתמשך ופעולות צבאיות אחרונות, אני בוחר שלא לנסוע לאזור, ולצערי, אני מבטל את ההופעות שלי ב-19 וב-20 ביולי. מעומק ליבי, אני כל כך מצטער על אי הנוחות. אני מאחל לכולכם שלום ואהבה. – BG"

ממשרד ההפקה נמסר  – "אנחנו מאוכזבים מאד לקבל את ההודעה הזאת מבאדי גאי, ומצטערים מאד בפני הקהל הכי טוב בעולם, הרוכשים יקבלו זיכוי אוטומטי לאמצעי התשלום איתו רכשו, תוך 45 ימים."

כאן אנחנו יכולים רק להיאנח קשות ולומר – איזה באסה!! כל שנותר לנו הוא רק להתרפק על קטע הוידאו הזה מהביקור הקודם

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: