קליפים חדשים

אלון ואליה אבוטבול – תמיד לאורך החוף

שיר נוסף בפרויקט המוזיקלי של משפחת אבוטבול והמסך הלבן - "תמיד לאורך החוף", האזינו

אחרי שנחשפנו לשיר – Password, פרי יצירה משותפת לאלון אבוטבול ואנשי להקת המסך הלבן גבריאל וג'ילברט ברויד, יוצא היום שיר נוסף – "תמיד לאורך החוף" שמילותיו נכתבו בידי המשורר נתן יונתן ואילו הלחן נוצר במשותף על ידי  אלון אבוטבול, אליה אבוטבול,  גיל ״גילברט״ ברויד וגבריאל ברויד שגם הפיקוהו מוזיקלית.

השיר החדש המושר בשפה העברית הנו בעצם מעין פנטזיה חולמנית באווירת דרים פופ. שיר המבקש לתת כבוד לים ולחופש, הפעם לוקחת ביתו של אלון, אליה את המושכות בשירה ואילו אלון חותם את המלודיה עם קטע ספוקן וורד.

כך הגיבו גבריאל וגילברט עם יציאת השיר – "התרגשנו לקרוא את התגובות המחבקות לשיר הראשון ששוחרר מתוך הפרויקט שלנו & אלון אבוטבול. והנה אנחנו שמחים לשתף בשיר נוסף מהאלבום. הפעם בעברית. 'תמיד לאורך החוף׳ הוא שיר מיוחד מאוד מתוך האלבום אשר נוצר על האי הקסום ביוון, בלב לבו של מסע רגשי שעברנו שם יחד. את הטקסט האדיר הזה כתב נתן יונתן והוא מעביר מאופן מדוייק את החוויה שלנו על החוף. לאורך השיר ניתן לשמוע את אליה אבוטבול בקולה הממיס ובהמשך מצטרף אלון בקולו העמוק והמצמרר, והוא חייל בצי המשורר".

רק נזכיר כי האלבום יושק במופע להקה חגיגי במועדון בארבי בתאריך 30.7.23

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: