חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות רוק
כולל וידאו

המופע של איפה הילד נדחה בשל שריפת יער

בעקבות שריפה שפרצה בפארק ז'בוטינסקי ליד בינימינה נדחתה הופעת להקת איפה הילד בזאפה אמפי שוני, כל הפרטים

עקב השריפות בפארק ז׳בוטינסקי, המופע של להקת איפה הילד, שתוכנן להתקיים הערב, בזאפה אמפי שוני, עובר לתאריך -29.7, מוצ״ש.

הכרטיסים שנרכשו להערב תקפים לתאריך החדש.

אסף מור סמנכ"ל השיווק של קבוצת זאפה מסר – "ההחלטה על דחיית ההופעה של להקת איפה הילד שהייתה אמורה להתקיים הערב בזאפה אמפי שוני נובעת מנקיטת משנה זהירות. זאפה אמפי שוני לא נפגע ולא נגרם לו כל נזק. ההופעות הבאות המתוכננות בזאפה אמפי שוני יתקיימו כמתוכנן".

בתוך כך דווח כי כוחות הצלה  פועלים בשעה זו (שבת) אל מול השריפה הגדולה שפרצה באזור יער בנימינה בסמוך לפארק זבוטינסקי. תגובה מהירה של שוטרי תחנת זיכרון יעקב הביאה למעצרו של תושב בנימינה בן 59, בחשד לגרימת השריפה ברשלנות לאחר שנצפה שורף ניירות במקום ובשלב זה נלקח לתחנה לצורך חקירה.

תיעוד מהשריפה באדיבות בן כהן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: