חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ירמי קפלן מפסיק להופיע לקראת תהליך רפואי

לקראת ניתוח שירמי קפלן אמור לעבור הוא הודיע כי הופעותיו לחודשים הקרובים ידחו

הזמר ירמי קפלן המוכר כילד התזזיתי של הרוקנ'רול בישראל הודיע היום כי בכוונתו להפסיק ולעכב את כל המופעים המתוכננים לחודשים הקרובים וזאת בשל ניתוח שהוא אמור לעבור בקרוב.

רק לפני ימים ספורים התארח ירמי קפלן במופע המוקדש לכוכבי הפופ של שננות התשעים בהאנגר 11.

כך פרסם ירמי קפלן בעמודו הרשמי בפייסבוק:

היי לכם,
(פוסט חשוב עבורי שממש בא לי שתקדישו לו 3 דק' קריאה)
למרות הטירוף סביב מופע המחווה לאלטון, שצמח עד היכל התרבות (ותודה ענקית לכל מי שמילא את האולם עד הקצה, היה נפלא!!), הרבה משפטי קיטור ומילות אכזבה יצאו לי מהפה בחודשים האחרונים.
אז הסיפור הוא שקצת לפני ההיכל גיליתי שעלי לעבור ניתוח בצוואר כדי לשמור על המשך התפקוד של הגפיים שלי. מי שבא אי פעם להופעה יודע שלידיים ולרגליים שלי יש חיים משל עצמם. המחשבה לאבד אותם היא אסון בשבילי וגם החדשות שניתוח בחוליות הצוואר זה מה שיציל אותם אינו מרגיע כלל.
כך מצאתי את עצמי ב-5 שלבי האבל, על הסיכון של אובדן חופש התנועה:
שלב 1 – הכחשה – אמרתי לעצמי ולסובביי שאני משוכנע שיש דרך לצלוח בכ״ז את הקיץ ושאצליח לשמור על עצמי מספיק כדי לעבור את מסכת ההופעות שכבר נקבעה לחודשים הקרובים.
שלב 2 – הכעס – כעסתי על כל אחד מהפרופסורים שבדקו אותי ואת הMRI שהבאתי איתי ואמרו שאני במצב שמסכן את עצמי וחשוב לעבור את הניתוח בהקדם האפשרי. כעסתי על זה שאין איזה פטנט רפואי מתקדם, או טיפול אלטרנטיבי שיעקוף את הצורך בכזה הליך פולשני..
שלב 3 – המיקוח – התמקחתי עם הרופאים על הצילום עצמו – אולי זזתי בדיוק ונוצר רושם מטעה, אולי צריך צילום נוסף?
כשזה לא עזר התמקחתי שאולי אוכל לקפוץ או לרקוד או להתפרע קצת פחות ואז לא תהנה בעיות.. הסבירו לי שזה לא יפתור את המצב ושגם תאונות ביתיות אקראיות עלולות לעשות לי נזק בלתי הפיך.
נאמר לי חד משמעית שאני עלול לפגוע ביכולותיי לטווח ארוך אם לא אגן על עצמי במיידי.
שלב 4 – דיכאון – כשהבנתי שגם טיפולים אלטרנטיביים לא יתקנו את המצב, אפילו שיש בהם תועלת והם משפרים את ההרגשה שלי, הרי שבטווח היותר ארוך אצטרך בסופו של דבר לעבור את ההליך הזה. שקעתי בדיכאון שגרם לי לקיפאון. לא הצלחתי לתפקד כראוי בחודשים האחרונים
שלב 5 – השלמה – השלמתי עם העובדה שעדיף להתמודד עם המצב פנים מול פנים, לסיים את התהליך, לעבור את שלב ההחלמה והשיקום כמה שיותר מהר כדי לחזור לעניינים כמה שיותר מהר.
אז עכשיו משהשלמתי עם מצבי, אני נוקט פעולה.
אני עושה זאת בתחושה כבדה מאוד ואחרי התלבטויות גדולות.
שלב המציאות – אני נאלץ להפסיק ולדחות את כל ההופעות מהמועד שנקבע לניתוח עד להחלמה שלמה (כשלושה חודשים).
סבב ההופעות "ירמי עושה ירמי" שטרם יצא לדרך וכבר מכר מאות כרטיסים יאלץ להמתין.
אני קורא את המשפט האחרון והראש קצת מסתובב לי. כמו שהסתובב בפעם הראשונה שהרופא עדכן אותי במצבי הרפואי ובדרך הנדרשת כדי לחזור לחיים תקינים.
אז התחלתי בעצב אבל אני אסיים באופטימיות גדולה שאנחנו נתראה בצד השני ואשוב לבעוט לכם בבטן כמו שאני אוהב, וכמו שאני יודע שגם רבים מכם.
אני משוכנע שאתם מבינים ושתקבלו אותי בזרועות פתוחות
💜
תיכף אשוב
ירמי
אנחנו כאן באתר מצטרפים לאלפי התגובות אודות הידיעה ומברכים את ירמי בקפלן שיעבור זאת בקלות וגם ההחלמה תהיה נוחה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: