קליפים חדשים

עומר מושקוביץ – סולידריות

בדרך לאלבום חדש משיקה עומר את השיר "סולידריות", האזינו

הסנונית הראשונה מתוך האלבום החדש של עומר מושקוביץ. כשמסביב הכל בוער: מלחמות, פיגועים ומחאות, עומר יודעת לארוז את הכל לגלולה מרירה מתוקה במעטפת של היפ הופ קיומי. השיר יוצא עם קליפ חד כתער והומוריסטי וכואב כאחד, בו עומר מגלמת תשע דמויות במעין אולפן חדשות שהוקם במדבר ובאסתטיקה מרהיבה. כמו סכין שמוגשת עם פרח, עומר ממשיכה להכניס לחיינו אמת נוקבת עם גרוב ואי אפשר שלא להתאהב. על השיר והקליפ זכתה עומר בסיוע של קרן אקו״ם לרווחת היוצר וקידומו.

 כך עומר על השיר – "כתבתי את השיר בתקופה בה הרגשתי שאם כל אחד יראה טיפה את האחר, נוכל אולי באמת לחיות בשלום. השלום נהייתה מילת גנאי ונראה שדווקא עכשיו יש יותר מלחמות מאי פעם. קצת הקשבה וחמלה זה בדיוק מה שאנחנו צריכים.״

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: