קליפים חדשים

ואדים מכונה – יפו

אחרי האלבום החדש - "סוף עונה" משיק ואדים מכונה את השיר "יפו" כווידאו קליפ, צפו

בשבוע שעבר השיק הראפר, המוזיקאי, הצלם ועורך הקליפים ואדים מכונה את אלבומו האחרון "סוף עונה", עליו הכברנו במלל כאן. כעת הוא נותן דרור לשיר מתוכו – "יפו" המהווה טריו מוזיקלי כאשר לצידו של ואדים נוטלים חלק שווה בשיר צמד מתוך הלהקה היפואית "סיסטם עאלי", נטע וינר וסמירה סרייה. המוטו של השיר הוא המשפט – "ביפו אתה לא לבד" אותו מסכם כל אחד מהזמרים ממבטו האישי.. האמת שנטע בעצמו היק לפני חודשים מספר אלבום סולו המוקדש אף הוא לסביבת החיים ביפו – "פינוי בינוי".

כך ואדים הבוקר עם יציאת הוידאו קליפ – "מתרגש לשתף את הקליפ הראשון מתוך האלבום החדש שלי לשיר #יפו שנכתב על המקום האהוב עלי בעולם שבו אני חי ויוצר כבר מעל עשור . יפו עבורי זה בית , השראה ומקום שבו אני ״אף פעם לא מרגיש לבד״ כמו שנאמר בשיר , שכבות על שכבות של עתיק וחדש , שמחה וטרגדיות ,תרבויות ושפות , קפסולת זמן של התרבות האנושית והמקומית . זכיתי לארח בשיר שני אמנים גדולים לצידי נטע וינר האח והמשורר היפואי הגדול שהביא בית מיוחד בשיר בשילוב של יידיש ערבית אנגלית ועברית כמו שרק הוא יודע ! וסמירה סרייה המשוררת והשחקנית שהורידה את הכאב והיופי של יפו בבית מרגש ומצמרר בערבית…"

גם לסמירה יש כמה מילים להניח בעקבות יציאת השיר והקליפ המשותף – "כיף גדול והתרגשות רבה לשתף את הקליפ הראשון מתוך האלבום החדש והנפלא של האיש המוכשר טילים והכי "מתקתק" שהכרתי ואדים מכונה. עונג צרוף היה ליצור איתך יא ודים ועם ביחד עם אהובנו נטע וינר."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: