קליפים חדשים

דנה אינטרנשיונל – לה קוקרצ’ה

דנה אינטרנשיונל משיקה שיר חדש - "לה קוקרצ’ה", האזינו

דנה אינ טרנשיונל משיקה שיר חדש – "לה קוקרצ'ה" אשר נכתב והולחן בידי חן אהרוני ולידור סעדיה שגם הפיקו מוזיקלית. השיר משדר באופן מיידי את הקו המוזיקלי הכל כך מוכר אצל דנה, שיר העצמה נשית עם טקסט היושב על מקצבי דאנס שכל כך אופיניים לשירים המרימים של דנה.

כך דנה עם יציאת השיר החדש – ״בשנה שעברה שיחררנו את 'אחלה גבר' ושמחתי נורא על ההצלחה שלו.  אני כל פעם מופתעת מחדש. בהופעות. אני רק מתחילה ב; זה ממש. בסדר  אם את מרגישה – ומיד כל הקהל  ממשיך במקהלה ענקית;  שאת 'אחלה גבר אבל אישה.'  נורא שמחה על שיתוף הפעולה הזה עם סטטיקה ובת אל למרות שחבל לי שזה היה השיר האחרון שלהם"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: