קליפים חדשים

און רפאלי – שריטה

און רפאלי משיק את שירו הראשון - "שריטה", האזינו

און רפאלי, הבן של ציפי, האח של בר, שחקן בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה, דוגמן וכעת גם זמר. עם צאת שיר הבכורה שלו – "שריטה" אש נכתב והולחן במשותף על ידי און, אלי חולי ורובי פאייר האחראי גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית. השיר שנפתח עם פסקת היכרות עצמית הופך לשיר רומנטי של אהבה נסתרת אך עם המון קרדיט לדמותו. לעומת מילות השיר הקליפ מדמה מעברים בחיים עם כמה רגעים של משברים ומאבקים. בסך הכל מדובר בסנונית הראשונה בשאיפה להשיק אלבום שירים ראשון. הייתי מצפה ליותר טקסט פנימי וחושפני.

כך און רפאלי עם יציאת השיר – "אחרי הרבה שנים שאני עושה מוזיקה החלטתי לשחרר סינגל ראשון. 'שריטה' הוא שיר שנכתב בסשן עם המפיק רובי פאייר ואלי חולי. לאחר שנים בתחום המשחק והדוגמנות, הרגשתי שהמוסיקה והיצירה בוערים בי. נכנסתי לאולפן עם רובי ואלי ויצרנו יחד שיר  שמביא אותי אמיתי, נקי ומדויק. השיר מדבר על מערכות יחסים לאורך השנים וכשכתבנו אותו העלנו זכרונות על מערכות יחסים ׳פחות טובות׳ שחווינו, ואיך זה משפיע על החיים שלך. השיר הוא לא שיר פרידה אלא שיר שמדבר על המורכבות בחיים והיופי שבהם. אני מתרגש לשתף אתכם בשיר הראשון שלי ומקווה שתאהבו" 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: