קליפים חדשים

האחיות כרקוקלי – הלב שלי מכאן

האחיות כרקוקלי משיקות שיר חדש בשיתוף גל"צ ופרויקט אקו - "הלב שלי מכאן"

תכנית "אקו" נוסדה על מנת לקדם גיוון ושוויון חברתי באמצעות יצירה מוזיקלית בהרכבים מכילים לילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתכנית מאמינים שמוזיקה היא שפה, המאפשרת מפגש וכנות ושלכל אחד יש את הזכות ליצור ולהביע את עצמו בזכות השפה הזאת. באקו משתתפים 400 חניכים וחניכות ב-13 רשויות!

הבוקר עולה לרשתות השיר – ״הלב שלי מכאן״ אשר הינו פרויקט משותף של האחיות כרקוקלי, המפיק המוזיקלי רועי דורון וחניכים בתוכנית ״אקו״ יחד עם גלגל״צ וגל״צ שמחברת ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים בהרכבים מוזיקליים. חניכי התכנית שיתפו את טלי ולירון בחוויות האישיות והאתגרים שהם חווים כבעלי צרכים מיוחדים, יחד הם נתנו ביטוי לכל המחשבות הפנימיות.

את מילות השיר כתבו טלי ולירון כרקוקלי, רועי דורון, שיר הדס מאיר, עידו קנר וחניכי תוכנית ״אקו״ בהלחנה משותפת של האחיות כרקוקלי, שיר הדס מאיר ורועי דורון האחראי גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: